Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Dane Benbrook EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Dane Benbrook EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Dane Benbrook EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Dane Benbrook EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Dane Benbrook EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Dane Benbrook EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Dane Benbrook EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Dane Benbrook EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Dane Benbrook EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Dane Benbrook

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mason A. Millet
Admin
Mason A. Millet


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 33

Dane Benbrook Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dane Benbrook   Dane Benbrook EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am

Elfogadva!

A történeteddel minden rendben. Épp annyira átlagos, hogy különlegesnek számítson a sok képességgel rendelkező között;) A jellemedből viszont hiányoltam, hogy igazán nem ismerhetünk meg, ezt javítsd kérlek, a színed megkapod.
Irány az avatarfoglaló!
Vissza az elejére Go down
Dane Benbrook

Dane Benbrook


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 01.

Dane Benbrook Empty
TémanyitásTárgy: Dane Benbrook   Dane Benbrook EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 3:45 am


Dane Benbrook


Adatok

TELJES NÉV: Dane Benbrook
BECENÉV: csak simán Dane, de van aki Bennek szólítja
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1990. dec 17, california állam
KOR: 22
PLAY BY: Josh Beech
CSOPORT: városlakók
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Talán ismerve, hogy honnan jött, hogy hol és hogyan él, hogy… pontosan hogyan is néz ki, több különféle emberre is gondolhatnál, különféle személyiségekkel, más… értékrenddel, világképpel, gondolkodásmóddal. De az egész csak egy álca… minden különböző dolog, ami körülveszi őt, pont azzá az emberré formálta, aki ő most valójában. Néha ugyan elfelejti, hogy honnan is jött, de még így sincs olyan nap, hogy ne telefonálna az apjával, vagy a reggeli pirítós felett arra gondoljon, hogy ő mennyivel jobban csinálta. Ilyenkor általában elég csak arra a kis karkötőre pillantania, és hirtelen minden eszébe jut, a gyerekkora, az apja, az anyja, még a frissen sült kenyér illata is. Amióta ideköltözött muszáj neki dolgoznia, hogy utána abból tudja fizetni az egyetemet, ha tényleg el akar érni valamit az életben. Mindemellett élvezi az életet, szeret szórakozni, bulizni, táncolni és az őrült ötletektől sem riad vissza. Mindene a zene, szinte mindig szól nála valami otthon, vagy ha éppen az utcán sétál, akkor a fülében. Imád gitározni, és dalokat írni, és ha teheti, szabadidejében ezzel foglalja el magát. Jól ki tudja fejezni az érzelmeit, ha szükség van rá, de idegenekkel szemben általában távolságtartó, és bizalmatlan. A barátaiért mindent megtenne, de elég kevés ember van, akit ebbe a kategóriába sorol. Senkit nem néz le, és megbecsüli mások munkáját, próbál mindenkit teljesen egyenrangúként kezelni, és ez az esetek többségében elég jól is működik. Határozott, de inkább szeret a háttérben maradni, és onnan irányítani. És ez mind, mind ő. Csak… tényleg, meg kell ismerni.
KÜLSŐ: Viszonylag magas termettel áldotta meg az ég, amiben egyébként nagytermetű apjára hasonlít, csodálatos zöld szemeit az anyukájától örökölte, akit még a születésének évében elveszített. Egyébként az öltözködése átlagos, szereti az egyszerű farmer –póló összeállítást, de elég sűrűn hord laza ingeket is. A testén számos helyen található tetoválás, van ami látható helyen van, és olyan is amit bizony keresgélned kell. De… nem vagyok benne biztos, hogy örülne annak, ha csak random elkezdenéd lehúzgálni a ruháit, mondjuk valószínűleg nem állítana meg… Ha egyszer már elkezdted, akkor nem szabad ott abbahagyni, csak egy jó tanács. Piercinget nem visel, de mindkét füle át van lyukasztva, talán az annak számítható. És mindig hord egy bőrkarkötőt, ami valaha az anyukájáé volt, csak… hogy mindig tudja, honnan jött.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: zene, dalszerzés
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: nincs
FÉLELEM: az, hogy elveszti az apját, vagy hogy nem tud többi zenélni



Történetem

Tudod milyen érzés ülni a kertben, a hátadat egy fának támasztani, hallgatni a csendet, elmosolyodni, amikor a lágyan lengedező szellő az arcodat éri, érezni az éppen sülő friss kenyér illatát, látni a szomszéd gyerekeket, ahogy az udvaron játszanak? Gondoltam. Ha ezt olvasod valószínűleg te is valami nagyváros szülöttje vagy, aki mást sem érzett egész életében, mint a sűrű, minden átható szmogot, meg az autók büdös kipufogó szagát, és a minden nap, rendszeresen kialakuló forgalmi dugókban álló kocsik dudálását. Akinek csak a pénz fontos, akit nem érdekel, hogy az étteremben kikért kaja hány ember keze munkájának a gyümölcse… Hiszen neked ott a pénz, a vadonatúj BMW, amit apucika csak azért tolt a feneked alá, hogy ne kelljen veled foglalkoznia. Fenomenális, nem igaz?

De hogy jön ide ez mind? Csak az egész arról szól, hogy én nem itt születtem, és… nem is éltem itt olyan két évvel ezelőttig. Egy isten háta mögötti helyen születtem, valahol California államban, ahová alig járnak a buszok, és az internethez is még tárcsázva kell csatlakozni. Na jó, ez vicc volt. Ennyire nem gáz a helyzet, de tényleg nagyon, nagyon más, mint errefelé. Az emberek még sokkal inkább olyanok, mint… tudod régen, mielőtt még mindent átvett volna az internetes kommunikáció, az okos telefonok, és a táblagépek színes nemzedéke. Ott még az emberek tényleg beszélnek egymással, az utcán, vagy elmennek együtt a kávézóba, kocsmába, és nem úgy isznak meg egy pohárral, hogy félpercenként a telefonjukat ellenőrizgetik.

Az egész egy más világ. Én egy pék fia vagyok, kilenc évesen én szaggattam a zsömléket, tízévesen már a kenyértésztát gyúrtam, és amint elég nagy voltam a számoláshoz, én állhattam bent a pultban, eladóként. És mielőtt azt hinnéd, hogy ez milyen gáz, és hogy biztos utáltam, meg belekényszerítettek az egészbe, tévedsz. Ott… ez még inkább kiváltságnak is számított. De… ha az nem is volt, akkor is örültem, hogy segíthetek apámnak, mert… nekem csak ő volt, és azt akartam, hogy büszke legyen rám. És… az is volt, még most is az. Pontosan ezért jöttem ebbe a városba, még ha az egész óceánt át kellett is utaznom miatta.

Most már pár éve itt tanulok, és mellette meg pultosként dolgozok egy helyi bárban, ami pont elég jól fizet ahhoz, hogy tudjam állni a lakbért, az egyetemet, és még apámnak is tudok haza küldeni néha-néha. Nem mintha lenne rá szüksége… De valahol azt hiszem, ha küldök neki, akkor látja, hogy minden rendben van velem, és itt is tökéletesen megállom a helyem. És… ez így is van. Csak néha hiányzik minden.


A hozzászólást Dane Benbrook összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 01, 2013 8:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Dane Benbrook
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Városlakók-
Ugrás: