Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Nathalie de Verte EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Nathalie de Verte EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Nathalie de Verte EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Nathalie de Verte EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Nathalie de Verte EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Nathalie de Verte EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Nathalie de Verte EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Nathalie de Verte EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Nathalie de Verte EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Nathalie de Verte

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Harold P. Millet

Harold P. Millet


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 36

Nathalie de Verte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nathalie de Verte   Nathalie de Verte EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am

Elfogadva!

Tényleg szokatlan felfogás ez egy 17 éves lánytól, de szerintem pont ez tesz téged különlegessé. Remélem, sikerül az apáddal megint megtalálnod a közös hangot, vagy legalábbis a viszonyotokat rendbe hozni. Smile
Irány az avatarfoglaló!

Vissza az elejére Go down
Nathalie de Verte

Nathalie de Verte


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Apr. 13.
Age : 27

Nathalie de Verte Empty
TémanyitásTárgy: Nathalie de Verte   Nathalie de Verte EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 7:57 pm


Nathalie de Verte


Adatok

TELJES NÉV: Nathalie de Verte
BECENÉV: Nathie
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1996. 08. 14; Párizs, Franciaország
KOR: 17
PLAY BY: Emma Watson
CSOPORT: Városlakók
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Kedves, aranyos, jószívű... Általában ez az emberek véleménye rólam. Gyakran ennyi is marad, hisz' próbálkozhatom én, bevethetem minden erőmet, akkor sem fog sikerülni a világon minden emberrel harmonikus, és jó kapcsolatot kiépítenem. Nem lehetek mindenkivel jóban, főként, hogy a saját apámmal sincs rendezve a kapcsolatom. Megingok néha, maikor látom, legszívesebben a nyakába ugranék, de valami mindig visszatért. Emlékszem, régen sok időt töltöttünk együtt, és tudom jól, nagyon szeretett. És talán szeret még mindig. Igen, kissé bizonytalan vagyok, ha úgy adódik a helyzet, és gyakran van olyan, hogy nem tudom, mit kéne tennem. De mégis ki az, akivel ez nem fordul elő, életében legalább egyszer? Mert az biztos, hogy nem ember. Kissé visszafogottabb vagyok, mint a kortársaim, viszont jóval nyitottabb, mint ők... Általában mosolygok, mindig, napi 24 órában, ki tudja, lehet, hogy még álmomban is ott van az a bizonyos görbe vonal az arcomon, ami állítólag mindent rendbe hoz, de bármennyire is vagyok optimista, kétlem, hogy egy mosoly mindent rendbe tudna hozni, ugyan úgy, mint ahogyan egy háborúnak sem lesz vége csupán egy öleléstől.
KÜLSŐ: Barna szem, világos barna, már-már szőkének is nevezhető hajszín, de egyezzünk ki a sötétszőkében, bár kikérem magamnak azt a véleményt, hogy a szőke lányok buták, mivel én egyáltalán nem vagyok az, de lépjünk tovább a hajam színén. Karcsú, 168 cm ez a pár adat az, ami először szembe tűnik mindenkinek, és az emberek általában ezekről ítélik meg a másikat.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: Nagyon érdekel anyám munkája, többször is beszéltem már vele róla. Lehet, hogy a nyomdokaiba lépek, és egyszer majd én is gyermekpszichológus leszek. Ki tudja, mit hoz még a jövő...
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: Nincs.
FÉLELEM: Rettegek a pókoktól, és a csúszómászóktól. De most komolyan. Van náluk undorítóbb lény? Ha a csigát nem vesszük csúszómászónak akkor szerintem van. Brr. Kiráz a hideg tőle...



Történetem


Van, hogy csak elvonulok a szobámba, bele fekszem az ágyamba, és üveges tekintettel meredek magam elé. Tizenkettő voltam, amikor a szüleim elváltak, aztán anyával és a bátyámmal egy másik városba költöztünk, majd hamarosan visszajöttünk Párizsba, most már tudom, azért, mert ez állt a bírósági határozatban. A válás előtt remek volt a kapcsolatom az apámmal, nagyon szerettük egymást, igazi apás lány voltam, el sem tudtam képzelni az életemet nélküle. Viszont az utóbbi időben a kapcsolatunk már csak felületes, és nem éppen jónak nevezhető. Gyakran van, hogy azon gondolkodom, miért is van ez így. Talán mert már kamasz vagyok, lassacskán felnövök, és már nem tudok ugyan úgy nézni rá, mint máskor? Á, nem ez hülyeség! Már miért ne tudnék? Jól lehet, már nem ülök az ölébe, nem csüngök a nyakán, és nem hisztizek azért, hogy vigyen el ide, vagy oda, de ettől még nem kell mindennek másnak lenni. Vagyis, nem kéne. De ott van apa munkája, mai minden idejét lefoglalja, semmi másra nincs ideje mellette. Semmi, azaz senki másra. Rám sem. Talán ez a legnagyobb baj. Hogy nem jó a fontossági sorrend. Hisz' ha a családnál előbbre való a hivatás, akkor az történik, mint ami itt is történt. Anya elhagyta apát, magával vitt minket, én pedig az óta teljesen máshogy viszonyulok apámhoz. Nem, anya nem beszélte tele a fejem soha, egy rossz szót sem szólt apáról, viszont mégis. Nem vagyok, már kislány pontosan tudom, mi miért történik. Kár, hogy gyakran ezt elfelejtik, és hazudni próbálnak. De azzal nem számolnak, hogy általában átlátok a szitán, így nem tudnak átverni.
Bár már minden barátnőm a fiúkat nézi, engem nem igazán köt le a párkeresés. A korombelieknek egyedül a szex jár a fejében, másra gondolni sem tudnak. Komoly kapcsolat? Vagy esetleg olyan, ami nem egy éjszakáig tart? Abból köszönik, már nem kérnek. Én pedig nagyon szépen köszönöm, de ebből az önpusztító életmódból nem kérek, nem erre lettem tanítva. Na, igen, akinek az anyja pszichológus, az apja pedig bűnözők után járkál éjjel-nappal, annak nem az a legnagyobb álma, hogy összejöjjön egy ilyen alakkal. Bár biztos vagyok benne, hogy ők is, ha a lelkük mélyén is, mert olyanjuk is van, de kedves, és érző emberek, akiknek valami hatalmas nagy tragédián, vagy éppen a kamaszkoron kell keresztül gázolniuk, és éppen ezért minden lehetséges alkalmat megragadnak arra, hogy megtalálják önmagukat. Kár, hogy inkább elrontják, mint megtaláljak önmagukat. Mondhatják, hogy a felfogásom nem olyan, mint egy átlagos tizenhét éves kamaszlányé, de nem érdekel. Az életkor csak egy szám. Nem ez határozza meg, hogy milyenek vagyunk belül.


A hozzászólást Nathalie de Verte összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 15, 2013 6:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Nathalie de Verte
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Audric de Verte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Városlakók-
Ugrás: