Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Drake Ahn EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Drake Ahn EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Drake Ahn EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Drake Ahn EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Drake Ahn EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Drake Ahn EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Drake Ahn EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Drake Ahn EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Drake Ahn EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Drake Ahn

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Harold P. Millet

Harold P. Millet


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 36

Drake Ahn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drake Ahn   Drake Ahn EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am

Elfogadva!

Igazán érdekes jellem vagy. Nem hiszem, hogy jó dolgokra, de azért kíváncsi vagyok, mikre vagy még képes. Csak nehogy túl sok legyen. Nagy hatalom rossz kezekben végzetes lehet.
Irány az avatarfoglaló!

Vissza az elejére Go down
Drake Ahn

Drake Ahn


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 28.
Age : 36

Drake Ahn Empty
TémanyitásTárgy: Drake Ahn   Drake Ahn EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 7:02 am


Drake Ahn


Adatok

TELJES NÉV: Drake Ahn
BECENÉV: Drake Drake (nincs becézés, köszönöm)
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1987. április 29. Párizs, Franciaország
KOR: 25
PLAY BY: G – Dragon (Kwon Ji Yong)
CSOPORT: Bűnözők
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Aki nem ismer igazán, csak egy gazdag ficsúrt lát bennem, aki szertelen. A valóságban viszont egy komoly alak vagyok, aki mindent többször átgondol, és ha kell még Z – tervet is készítek. Biztosra kell menni, na. Kemény kézzel irányítok, határokat nem ismerem. Be kell vallanom makacs vagyok és nem szokásom hallgatni másokra. A hölgyekkel valóságos úriember vagyok. Hol meg kell ezt játszanom, hol nem. Fenyegetés, verés és gyilkolás számomra teljesen megszokott. Utóbbit előszeretettel csinálom és igen kreatív tudok lenni, ha olyan a hangulatom. Mások előtt megjátszás és azok kihasználása nem áll tőlem messze. Nincs végtelen türelmem, ha elszakad a cérna, akkor fusson, ki merre lát. Utána kell pár perc, hogy megnyugodjak.
Ezek alapján úgy tűnök, mint egy kemény fickó? Az is vagyok, de a lágyabb érzelmek is megtalálhatóak a lelkemben (bizony, nekem is van olyanom). Csak nagyon mélyen vannak, és egy kezem bőven elég, hogy megszámoljam kik azok, akik ezt ki tudják belőlem hozni. Várjunk… miért beszélek én többes számban? Csak egy ilyen személy van: a drága kis húgocskám, Liliane. Ő érte bármire képes vagyok, akár a saját káromra is.
Nevetni is tudok! Sőt barátaim is vannak, akikkel tudok szórakozni. Csak el kell különítenem a munkát és ezt…
KÜLSŐ: Nem vagyok egy kigyúrt macsó: de a 179cmmel és a kissé sportos alkatommal én tökéletesen meg vagyok elégedve. Barna, vágott szemekkel figyelem a világ eseményeit. Haj… nos, azt megjegyezni teljesen felesleges, gyakran váltogatom a frizurámat. (Bár, mostanában már igyekszem nem olyan gyakran változtatni, nem szeretnék hamar megkopaszodni) Fő ismertető jegyeim a tetoválásaim, amiből van pár. Akkor most térjünk rá a ruhákra: a legmárkásabb ruhák, cipők és kiegészítők sorakoznak a szekrényemben. Mind elegáns, mind lezser darabok megtalálhatóak a szerénynek nem mondható ruhatáramban. Mindig van nálam valamilyen fegyver. Sokat adok a külsőmre, az tény. De még mielőtt felmerülne a gondolat, hagy oszlassam el: nem, nem a saját nememhez vonzódok. Egyszerűen szeretek igényesen kinézni.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: Fegyverek, divat, bulik, nők, olvasás, színházba járás.
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG:Molekulasűrűség változtatása
FÉLELEM: Lilianenak bántódása esik, kiesik a kezemből az irányítás, elfogy a cigim.



Történetem

Tényleg érdekel a történetem? Na jó, elmondom, csak közben hagy gyújtsak rá. Áh, így már sokkal jobb. Na szóval: Párizs egyik legelitebb kórházában jöttem világra. Ebből gondolom egyértelmű, hogy a szüleim igen pénzesek voltak. Hogy mivel keresték kenyerüket az nem lényeg, de az elárulhatom, hogy ők teljesen tisztességes módon. Úgy nevelkedtem, mint a többi pénzes poronty: elit oktatás, külön zeneórák, etikett mesteri szintre emelése. Hogy én nem őrültem meg már akkor… Olyan 8 éves lehettem, mikor született egy kistestvérem. Különösebben nem rázott meg, sőt, őrültem neki. Mindig is idillikus volt a kapcsolatunk… a körülményeket tekintve. Ahogy nőttem feltűnt, hogy nincs valami rendben a családban: apám egyre többször jött haza matt részegen és anyámon egyre többször jelentek meg véraláfutások és verés nyomai. Pedig nagyon szép nő volt… Persze mikor rákérdeztem kikerülte a választ. Csak később jöttem rá, hogy apám veri őt. Mindig úgy intézte, hogy mi ne hallhassuk. Gusztustalan. Aztán egyszer, tök véletlen szemtanúja voltam ennek és közbeavatkoztam. Pofont kaptam válaszul. Attól az estétől viszont már nem rejtve tette ezt apám. Persze, én mindig igyekeztem leállítani a részeg randalírozását minél hamarabb, hogy se anyának, se Lilianenak ne legyen bántódása. Ő akkor még nagyon kicsi volt, a lelkében egy ilyennek a látványa komoly bajokat okozhatott. A bátyja vagyok, meg kell védenem mindentől.
Ja, eközben én elkezdtem kamaszodni és az iskolában (annak ellenére, hogy elit volt az is) rossz társaságba kerültem. Rendben, hogy elit nevelés blablabla, de a baj mindig megtalálja a rá fogékonyt. Középiskolás koromban a legjobb haverom vezetett be az alvilági életbe. Tetszettek ott a dolgok, ahogy pár ember tömegeket irányít és a nagyvilág nem tud róla semmit. Én is igyekeztem elkülöníteni ezt az életemet a másiktól. Egyre többet töltöttem alvilági körökben, ott eltanultam pár dolgot.
Otthon persze a helyzet nem változott semmit. Inkább rosszabbodott, az a részeg disznó egyre többször verte anyámat, aki valamilyen oknál fogva nem tett feljelentést. És én akárhányszor elmentem a rendőrségre a szüleim cáfolták a zsernyákok előtt az egészet. Így nem maradt más, hogy szembeszálljak az apámmal.
Egyszer, úgy 19 éves koromban egy nagy buli után késő este mentem haza. Nyugodt szívvel léptem le otthonról, mert úgy tudtam, hogy apánk elutazik. Azonban dulakodás nyomaira értem haza, és a nappaliban a földön síró húgomat láttam. Egyből odarohantam hozzá. A homloka fel volt sértve és ömlött belőle a vér. Gyorsan letakarítottam a fejét és bekísértem a szobájába. Majd szétvetett a düh és az ideg. Hatalmas lakásunkban könnyen apám nyomára bukkantam (csak az ordítását kellett követnem). Mikor megtaláltam épp az anyámat püfölte. Nekirontottam és letepertem a földre. Elkezdtem ököllel verni a képét majd a fejét a márványpadlóba kezdtem ütni. Részeg volt, így nem tudott egyből reagálni, de a kezében lévő törött sörös üveggel hirtelen megvágott. Ez még inkább felnyomta bennem a pumpát. Kicsavartam azt a kezéből majd átvágtam azzal a nyakát. Szinte egyből ellazult a teste, a vére rám spriccelt.
Megöltem az apámat. Más ember ekkor tuti megijedt volna, és bánni kezdte volna, én azonban semmi ilyet nem ismertem. Viszont megkönnyebbülést és örömet igen. Végre nem kell félnie anyámnak. Még mindig apám felett térdeltem, mikor a rendőrök kijöttek (nem tudom már, hogy ki hívta ki és mikor). Egy jó ügyvédnek hála elég hamar kijelentették, hogy önvédelemből gyilkoltam és felmentettek. Az volt az első gyilkosságom de nem az utolsó.
Mint említettem sok időt töltöttem az alvilágban viszonylag fiatal korom óta. Mint bárki más én is legalulról kezdtem, de ahogy telt az idő és egyre több tudást sajátítottam el, egyre fentebb kerültem a ranglétrán. Nagyképűség nélkül kijelenthetem, hogy mindig a legjobb voltam abban, amivel épp megbíztak: eleinte csomag illetve információszállítás majd egyre komolyabbak: rablás, emberölés. Apám megöléséig tartózkodtam a gyilkolástól, de azután rájöttem, hogy élvezem csinálni. De ettől nem lettem egy gyilkoló gép, csak ha kell… Na, de vissza a fő vonalra: szóval, a főnök is elégedett volt vele és az egyik jobb kezévé fogadott. Aztán kijelentette, hogy ő visszavonul és engem nevez ki, mint utódjának. Ugye, milyen király? Nem meglepő módon, voltak páran akik szívesebben láttak volna magukat az én helyemen… béke poraikra.
Mit is mesélhetnék még? Anyánknál 3 éve rákot találtak, egy év múlva már a temetését kellett intéznem. Azóta én nevelem Lilanet, ami eléggé érdekessé teszi a dolgokat.
Fél éve volt az a robbanás, gondolom te is emlékszel rá. Hallottad azokat a pletykákat, hogy azóta néhány embernek valamilyen képessége lett? Elárulok neked egy titkot: igaz. Nekem is van. Valami oknál fogva lazán átmegyek a falakon és ilyenek, sőt még durvábbra is képes vagyok.
És, hogy miért voltam, hozzád ennyire őszinte? Nem kell tartanom attól, hogy elcsicserged, hiszen a halottak nem beszélnek. Oh, most miért kell rángatózni? A fiúk erősen a székhez kötöttek! De nyugi, ígérem gyors és fájdalom mentes leszek. Látod, itt van a kezemben ez a fegyver, jól célzok. Ugye, hogy sokkal jobb, mintha előtte még meg is kínoztalak volna? Na de most: Adieu!
Vissza az elejére Go down
 
Drake Ahn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Armand & Drake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Bűnözők, becstelenek-
Ugrás: