Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Armand Cade Beltran EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Armand Cade Beltran EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Armand Cade Beltran EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Armand Cade Beltran EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Armand Cade Beltran EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Armand Cade Beltran EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Armand Cade Beltran EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Armand Cade Beltran EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Armand Cade Beltran EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Armand Cade Beltran

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Harold P. Millet

Harold P. Millet


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 36

Armand Cade Beltran Empty
TémanyitásTárgy: Re: Armand Cade Beltran   Armand Cade Beltran EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am

Elfogadva!

Ha már ezt az életet választottad, remélem sikerül megtartanod a pozíciódat és nem válsz feleslegessé. Vigyázz! Sosem tudhatod honnan figyelnek.
Irány az avatarfoglaló!

Vissza az elejére Go down
Armand Beltran

Armand Beltran


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Mar. 26.
Age : 42

Armand Cade Beltran Empty
TémanyitásTárgy: Armand Cade Beltran   Armand Cade Beltran EmptyKedd Márc. 26, 2013 11:20 am


Armand Cade Beltran


Adatok

TELJES NÉV: Armand Cade Beltran
BECENÉV: nincsen
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1981. augusztus 12.; Lyon, Franciaország
KOR: 32 év
PLAY BY: Jared Padalecki
CSOPORT: Bűnözők, becstelenek
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Néha kissé nyers és arrogáns. Gyakran nem tartja fontosnak, hogy a terveit és úgy általában az okait másokkal is megossza. Nem igazán érdeklik mások problémái. Mindig csakis azzal foglalkozik, hogy a saját útját egyengesse. Persze a munkáját azt becsülettel végzi, de ettől még nem törődik komolyan az ügyfeleivel. Az aki hülye, haljon meg elvet vallja. Sosem téveszti szem elől a saját maga által kitűzött célt. Hogy ezt elérhesse, tényleg bármire hajlandó. Nem mondhatni, hogy igazán erkölcsös ember lenne. Érdekes módon ő nem tartja rossznak, amit csinál. Még a gyilkosságokra, szemtanúk és teljesen ártatlan emberek eltüntetésére is képes úgy tekinteni, mintha egyszerű eszközök lennének a kezében. Neki szüksége van rá, hogy mindig irányíthasson. Maximalista, célorientált ember. Gazdag családba született. Hozzászokott, hogy mindig megkapott mindent első szóra. A szegényebb rétegekből származó embereket lenézi. Van benne némi felsőbbrendűség tudat, bár ez nem mindig válik nyilvánvalóvá és akkor sem rendszeresen. Nagyon könnyen dühbe jön és komoly problémái vannak az indulatai kezelésével, illetve levezetésével. A nagy nyilvánosság előtt általában mindig el tudja játszani a tőle várt szerepet, de ennek megvan az a hátulütője, hogy egyre nő benne a feszültség, és amikor végül kirobban, sokkal pusztítóbbá válik, mint amúgy lenne. Nincs lelkifurdalása, mindig teszi, amit hite szerint tennie kell. Magát nem tartja gonosznak, egyszerűen csak egy üzletembernek, aki a lehető legjobban végzi a dolgát. Szociopatának nem nevezhető, de tény, hogy nem tartja igazán sokra az érzelmeket. Ostoba, felesleges dolgok – ez a véleménye. Ő mindig igyekszik racionális maradni és ésszerű érvek alapján meghozni a döntéseit. Emiatt a kialakított kapcsolatai is leginkább felszínesek. Leginkább a munkához kapcsolódnak. Az első gondolata mindenkivel kapcsolatban az, hogy vajon milyen hasznot hajthatna neki... hogy hogyan is tudná kihasználni. Nem igazán vágyik rá, hogy a rend bátor őrei a nyomába szegődjenek, ezért igyekszik úgymond fű alatt intézni minden ügyletét. Bár tény, hogy közöttük már csak azért sem népszerű, mert a környék legjobb védőügyvédeként bizony jó néhány komolyabb bűnözőt visszajuttatott már az utcákra. Mások véleményére sosem adott igazán sokat. Kissé énközpontú. Komoly hatalom és irányításmániája van.
KÜLSŐ: Magas, sportos testalkatú, barna hajú férfi. A haja nincs igazán rövidre vágva. Úgy is mondhatnánk, hogy bizony néha hanyagolja a fodrászhoz járást. Mindig elegáns. A munkájából kifolyólag legtöbbször öltönyben látni és elválaszthatatlanul társul hozzá a sötét színű aktatáska. Ám szabadidejében szívesen öltözik hétköznapi módon. Farmer, ing, póló, bármi, amihez éppen kedvet kap. Bár tény, hogy ezek sem rongyos darabok. Nem olyannak tűnik, akinek komoly köze lehet a maffiához, vagy úgy általában bármiféle bűnügyhöz.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: Elsősorban az autók és a motorok sorolhatóak ide. Odavan a sebességért és mivel megengedheti magának, bizony van egy „kisebb” gyűjteménye ezekből a közlekedési eszközökből. Ha gondolkodnia kell valamin, vagy csak ki akarja szellőztetni a fejét, gyakran megy el vezetni. A száguldás mindig segít, hogy helyretegyen magában egy-két dolgot. Néha lovagolni is eljár és a vívás sem áll tőle távol.
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: nincs
FÉLELEM: Nem az a félős fajta. De ha már mindenképp írni kell valamit, hát leginkább attól tart, hogy fény derül a maffiával való komolyabb „kapcsolatára” és minden összeomlik, amit az elmúlt évek alatt sikerült felépítenie. Egész életében szabad volt, sokkal inkább, mint a hétköznapi emberek. Képtelen lenne elviselni, ha bezárnák.



Történetem

Újabb teljesen átlagos éjszaka. Ülök az íróasztalnál, előttem az egyik épp aktuális ügyem iratai. Jól ismerem már a védencem. Mondhatjuk, hogy visszajáró vendég. Nem ez az első alkalom, hogy nekem kell kihúznom a bajból. Az ostobasága úgy látszik, tényleg határtalan. De persze nem az én dolgom, hogy az értelmi képességeiket megítéljék. A hülyeségük is pusztán azért bosszant, mert ezáltal engem is veszélybe sodorhatnak. A maffia ügyvédje. Gyakran már most is ezen a néven emlegetnek. Ha valamire elszánom magam, azt véghez is viszem. Mindegy, hogy gyilkos vagy épp fegyvercsempész, esetleg kábítószerrel bizniszel... én kihozom a rácsok mögül. Ezt mindenki tudja. Feltételezhetik, hogy nem vagyok épp morális ember... szemrebbenés nélkül védek olyanokat, akiket mások a halálba kívánnak. Ám ez arra még nem ok, hogy engem is zaklatni kezdjen a rendőrség. Miért is tennék? Én csak egy hétköznapi ügyvéd vagyok, aki a dolgát teszi.
Viszont az már kevésbé lenne kívánatos, ha arról is pletykálni kezdenének, hogy a védői tevékenységemen túl lassan belefolytam... egyéb dolgokba is. Tanácsok. Jókor a jó helyen. Befolyás. Megfelelő fülekbe suttogott szavak. Nevezzenek alattomosnak... valaki olyannak, akik az árnyékok közül kúszik elő és észrevétlenül szerez magának egyre több és több hatalmat. Mindenki tudja, hogy megbízható vagyok. Nem jár a szám és nem vallok kudarcot. Azt hiszem, ezen remek tulajdonságaim teszik lehetővé, hogy bizonyos körök örömmel veszik a jelenlétemet.
Anyám... anyám... Hát igen, az éremnek mindig két oldala van. Egyfelől nyilván iszonyatosan büszke lenne, hogy apám pénze ellenére nem valami ingyenélő aranyifjú lettem, hanem tényleg... vittem is valamire. Ám ha megtudná, hogy mi mindenre terjed ki a tevékenységi köröm... azt hiszem, igazán komoly csalódás lenne számára. Persze már régen halott. És amúgy sem számítana a véleménye. Elég régen rászoktam már az önállóságra. Biztosan nem omlanék össze egy kis ejnye-bejnyétől és attól, hogy talán kicsit csúnyábban nézne rám, mint máskor. Vicces feltételezés.
A pénz, az örökség, a tudás... a családi hírnév... azt hiszem, közösen segítettek hozzá a mostani életemhez. Egy élet, amit nem áll szándékomban kiereszteni a kezeim közül. Még akkor sem, ha mindenféle idióta alakok akarva-akaratlan megpróbálnak keresztbe tenni nekem. Ők megérdemelnek egy kis leckét. Ha tanúk tűnnek el nyomtalanul Párizs utcáiról, a legtöbb esetben abban garantáltan benne van a kezem. Ezért igazán nem ítélhet el senki. Elvégre az a jó ügyvéd, aki teljes körű védelmet biztosít és megszabadul minden apró... kellemetlenségtől is.
Megvan a jól kiépített hálózatom... a saját rendszerem az ilyen esetekre. Bár nem tagadom, már saját kezűleg is gyilkoltam, de feleslegesen minek kockáztassak? Jobb, ha olyanok végzik a feladatot, akik se többet, se kevesebbet nem tudnak, mint amennyit feltétlenül muszáj. A háttérben maradni... irányítani... Így mozgatni a szálakat néha még... szórakoztató is.
Valószínűleg most is szükség lesz erre, állapítom meg az információkat tanulmányozva. Az a barom valószínűleg nem is figyelt a környezetére... Pedig mennyi problémát el lehetne kerülni, ha az emberek megtanulnák végre, hogy körülnézzenek, mielőtt cselekszenek. Fejcsóválás, halvány, lemondó félmosoly. És nekem még az ilyen idióták miatt kell dolgoznom. Az ilyen pillanatokban újra és újra felmerül bennem, hogy talán mégis hagyni kellene ezt az egész... pályát. Ott az örökségem, vígan megélhetek belőle, de mindez nem elég. Nem-nem. Hogy is lehetne? Már mindent megterveztem... látom magam előtt az utat, mindenképp végigmegyek rajta. A kapcsolatom a maffiával... Franciaország legkomolyabb bűnözőivel már így is túlságosan mély. Gyakran táncolok pengeélen, ezt jól tudom. Bármikor történhet valami... egy apró hiba... egy elszámított lépés... és könnyen feleslegessé válhatok. Na ez az, amit mindenképp el kell kerülni!
Úgy növelni a befolyást... egyre nagyobb érdekeltséget szerezni a fegyver és a kábítószer csempészetben úgy, hogy ne likvidáljanak idő előtt. Ez igazi művészet. A korábbi évek voltak igazán kockázatosak. Most már vagyok valaki... Még koránt sem az, aki lehetnék, de... Kezdetnek ez sem rossz. Ó dehogyis! Minden tökéletesen halad... minden a legnagyobb rendben.
Nem vagyok óvatlan... naiv pedig végképp nem. Tudom, hogy nem tarthat örökké ez az úgynevezett „sikerszéria”. Még nem tudom, hogy mi történik majd meg előbb... Egy rendőrségi nyomozás? Esetleg felbukkan valami botor... rivális? Készülök rá már most, noha a fenyegetésnek még nyoma sincs. Engem senki sem lephet meg! Ami az enyém... más nem veheti el!
Vissza az elejére Go down
 
Armand Cade Beltran
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Armand & Drake
» Ruby & Armand

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Bűnözők, becstelenek-
Ugrás: