Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Fabian Diedrich EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Fabian Diedrich EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Fabian Diedrich EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Fabian Diedrich EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Fabian Diedrich EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Fabian Diedrich EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Fabian Diedrich EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Fabian Diedrich EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Fabian Diedrich EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Fabian Diedrich

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mason A. Millet
Admin
Mason A. Millet


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 33

Fabian Diedrich Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fabian Diedrich   Fabian Diedrich EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am

Elfogadva!

Egész érdekes személyiség és a családi háttered sem sugall túl sok jót, bár arra kíváncsi lennék, honnan ez a fene nagy gyűlölet a világ iránt. Már nem mintha pont én nem érteném meg.
Irány az avatarfoglaló!

Vissza az elejére Go down
Fabian Diedrich

Fabian Diedrich


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Apr. 01.

Fabian Diedrich Empty
TémanyitásTárgy: Fabian Diedrich   Fabian Diedrich EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 4:02 am


Fabian Diedrich


Adatok

TELJES NÉV: Fabian Diedrich
BECENÉV: : Fabian, csak Fabian. És ne készülj semmi jóra, ha megpróbálod kedves kis becenevekkel illetni, mivel egyetlen embertől tudja csak elviselni. Tőle is csak azért, mert már túl sokat beverte érte a képét, és tiszteli a kitartását, amiért még mindig folytatja.
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1992. augusztus 23-án; Németország csodálatos fővárosában, Berlinben látta meg a napvilágot.
KOR: Huszonegy
PLAY BY: Jake Hold
CSOPORT: Városlakók
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Ő több ember összegyúrva. Soha nem szeretett ismerkedni, valami furcsa ellenszenv jellemzi az emberekkel való kapcsolatlétesítés során. Mégis különösen élvezi néhány ember társaságát, még akkor is, ha ezt nem lenne hajlandó bevallani. Hajlamos kellemetlen hozzászólásokat tenni, és akaratlanul is felhasználni olyan információkat, amikkel tudja, hogy megbánthatja az illetőt. Nem érdekli, hogy mások mit gondolnak róla. Tudja, hogy egyedül csak önmagában bízhat meg, és a világ minden egyes pillanatban ellene fordulhat. Általában hűvösen szemléli a külvilágot, de minden megváltozik, ha akár egyetlen csepp, szívás, vagy pirula boldogság kerül a szervezetébe. Olyankor felelőtlenül elengedi magát, és bárkivel szívélyesen elcseveg olyan dolgokról is, amik a legkevésbé sem izgatják a fantáziáját. Lehengerlő is tud lenni, ha úgy akarja. Soha nem volt problémája a hölgyek meghódításával, hiszen bárkit könnyedén lebeszél a lábáról. Olyankor nevet, és felszabadultan élvez bármit, amivel összehozza a sors. És ha ez elmúlik, hát… Akkor már ne várd ugyanazt a társaságot.
KÜLSŐ: Te talán magasnak mondanád, de ő inkább átlagosnak nevezné a testalkatát. Szeret olyan ruhákat hordani, amelyek kiemelik az előnyeit, habár nem igazán szokott foglalkozni azzal, hogy az emberek mit gondolnak a kinézetéről. Azt veszi fel, ami megtetszik neki, még akkor is, ha egészen extrém darabról van szó. Szereti a sötét színeket, amelyek kiemelik szeme zöldeskék árnyalatát. Haja talán a legkülönlegesebb rajta, hiszen eredetien vöröses árnyalatban játszik. Legtöbbször nem foglalkozik azzal, hogy hogyan áll, csak hagyja rendetlenül. Szeret sportolni, és ennek nyomai meg is látszanak a karjain, valamint szinte az egész testén is. Számos tetoválás borítja, amelyek mindegyikének tisztán emlékszik a történetére. Ok nélkül semmit sem varratna magára.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: Zene, zene és szórakozás.
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: Nincs.
FÉLELEM: Fél attól, hogy egyszer nem fog tudni kimászni abból a trágyadombból, amibe saját magát temette.



Történetem

Hey! Am I okay?
Blinded from what's real in my lies
Chase the tears away
Filling up the dam in my mind


Nem emlékszem arra, hogy pontosan hol vagyok. A fejem lüktett, mellettem lassan ébredezni kezdenek az emberek. Én pedig azt sem tudom, hogy tegnap este éppen ki voltam. A páncélként szolgáló nevek egyetlen zavaros felhőként kavarogtak az egyébként sem túl tiszta gondolataim között. Könnyebb volt mindig mást mondani, mint odaadni magamból egy darabot. Felültem. A lábaim összeakadtak egy lánnyal, akin még meglátszottak egy hatalmas buli nyomai. Nem érdekelt, hogy ki ő. A neve sem számított, hiszen nekem nem volt szükségem rá. Nem volt szükségem a darabjaira. Csak levegőt akartam, végre hazamenni és egyedül lenni. Elővenni a gitáromat, és minden egyes hanggal jól behúzni egyet a világ képébe. Nem tehettem meg, hiszen még mindig nem jöttem rá arra, hogy milyen messzire kóvályogtam el ezennel.

Trippin’ on scars made from all my mistakes
Pushing myself off the edge in disgrace
Holding on to your heart now


És nem tehettem meg, mert hirtelen a nyakamba zúdult minden egyes érzésem. Ezért utáltam az egészet, ezért ellenkezett bennem valami minden egyes alkalommal, amikor a számhoz emeltem egy poharat. Viszont a pillanatnyi gondtalan öröm mindig értékesebbnek bizonyult néhány átszenvedett óránál. Csak egy pár mosoly és felhőtlen nevetés, és már megyek is vissza az én szánalmas kis életembe. Mindent rendbe hozok majd. Megígérem.

I'm not okay!
Fadin’ in to shame
Get up, get out of the misery
Your paper heart got wet and fell apart
Crumbled down in pieces in front of me


De mindig ott van valaki… Egy ember, egy emlék, egy pillantás vagy akár csak egy régen hallott zene, ami visszaránt. Nincsen szükségem senkire, nincsen szükségem saját magamra.

From daydreams of sunshine to nightmares of rain
The echo of silence is all that remains
Hate myself for walking away

Az emberek körülöttem, egyszerűen csak árnyaknak tűnnek. Szánalmas másolatai csak egymásnak, ahogyan próbálnak megfelelni a követelményeknek, amiket diktálnak nekik. Az élet csak egy börtön, az egyéni gondolkozás lemészárlásának tökéletes helyszíne. Megkötözik a kezeidet, és arra köteleznek, hogy azt gondolod, amit ők akarnak. Lenyomják a torkodon az embert, akinek lenned kellene. És ha nem vagy hajlandó engedni, büntetést kapsz. Megbüntetnek azért, hogy megpróbáltad megvédeni az egyetlen értékedet. Önmagadat. De már elvették tőled, nincsen visszaút. Egy szánalmas kis életben ragadtál, ahol semmi sem igazán a tiéd.

I'm out of place
I haven't slept in days, now I'm numbin’ all the pain
you better slap me in the face so I can feel you now
So come on, please!

Aztán hazamész a családodhoz, akik ugyanabból a gépezetből pottyantak ki, ami elől te menekülni próbálsz. Otthagyod őket, de nem tudod, hogy hova mehetnél. Nem marad semmid, mindent elvettek tőled. Egyedül ülsz az utcán, és várod, hogy valaki a képedbe mondja, hogy mennyire elrontottál mindent. De nem jön senki, nem érdekli őket, hogy mi van veled. Kiszálltál, felőlük akár halott is lehetnél. Nem vagy velük, számukra már talán nem is élsz.

My apologies!
No one left to blame
It will never be the same
Can you hear me no?

Biztos vagy benne, hogy soha nem leszel olyan, mint ők. Más maradsz örökre, és mindenki furcsa pillantásokkal illet majd meg téged. Nem fogják érteni, hogy miért tértél vissza. Viszont te mégis akartad az életedet, és megpróbáltad újra összeszedni az elvesztegetett éveid alatt szétszóródott darabjaidat.

Trippin’ on scars made from all my mistakes
Pushing myself off the edge in disgrace


Mégis elköltözöl, és valahol egészen máshol kezded újra az egészet, és megpróbálsz úgy csinálni mintha nem tudnád, hogy csak arra készülnek, hogy újra kimossák az agyadat. A téged körülvevő emberek furcsán néznek rád, mert más vagy. Te pedig csak kineveted őket, mert fogalmuk sincs arról, hogy mi folyik ott.

Dried all the pieces underneath the sun
Glued ‘em back to one
It’s waiting here for you

Aztán találkozol valakivel, aki szintén tudja. Együtt nevettek a többieken, és együtt próbáltok menekülni az egészből, amikor már elkezd beszippantani.

Your heart is safe in between my palms
Kept away from harm


Aztán egyszer felkelsz egy reggelen, és rájössz, hogy semmire sem emlékszel már. És nem érted miért gondolsz ilyenekre, aztán... Végül arra is rájössz, hogy mindez veled történt meg. Már ideje lenne hazamenni, legalábbis arra a helyre, amit beteges módon otthonnak nevez az ember.

It’s waiting here for you

Nekem nincsen történetem, nekem nincsenek emlékeim. Nekem csak a véleményem maradt meg, és az utálat, ami minden pillanatban ott van. És a szeretet, aminek… Aminek pedig nincsen semmi értelme, de mégis ott van.


(az idézett dalszöveg a vains of jenna nevezetű zenekar paper heart című dalának sorait tartalmazza.)

Vissza az elejére Go down
 
Fabian Diedrich
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Városlakók-
Ugrás: