Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Lilia Delacour EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Lilia Delacour EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Lilia Delacour EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Lilia Delacour EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Lilia Delacour EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Lilia Delacour EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Lilia Delacour EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Lilia Delacour EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Lilia Delacour EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Lilia Delacour

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mason A. Millet
Admin
Mason A. Millet


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 33

Lilia Delacour Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilia Delacour   Lilia Delacour EmptyVas. Márc. 17, 2013 3:53 am

Elfogadva!

Látom elég sok helyet foglalnak a hobbik közt a férfiak, szóval ha szükséged lenne valakire, tudod hol találsz kedvesem. Azért az érdekelne mi lett édesanyáddal és mi lett veled, az elválás után. Talán egyszer meghallgatom egy pohár ital mellett.
Irány az avatarfoglaló!
Vissza az elejére Go down
Lilia Delacour

Lilia Delacour


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Mar. 11.

Lilia Delacour Empty
TémanyitásTárgy: Lilia Delacour   Lilia Delacour EmptyHétf. Márc. 11, 2013 9:02 am



Lilia Chloé Delacour


Adatok

TELJES NÉV: Lilia C. Delacour
BECENÉV: Lili, Lia, Lil
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: Párizs, 1993. 10. 24
KOR: 19 (idén 20)
PLAY BY: Susan Coffey
CSOPORT: Különlegesek
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Már kiskora óta magára van utalva, úgyhogy nem volt sok választása az életben. 12 éves korában megtanulta kezelni a helyzeteket és mérlegelni, hogy mi a jó és mi a rossz. Sohasem volt az a tipikus anyuci jókislánya, mindig vonzotta egy másik életforma. Mondjuk nem egy olyan közegben született, ahol ezt megtehette volna, de ugye amit senki nem tud az nem fáj.
Nagyon határozott. Mindig tudja mit akar, hol akarja és meddig. Szereti a különleges dolgokat, sosem bírta azt, ha mondjuk egy pasi túl egyszerű. Fő jellemvonások: rendkívül változékony, izgalmat, kalandot kereső, unalmat gyűlölő, vállalkozó, lelkes, bátor, gyors, érzékeny, alkalmazkodó, idealista, intuitív, színészi vénával rendelkező, szeret túlozni, rendkívül szórakoztató, jó kereskedő, éles látó, könnyen barátkozó, heves, kiszámíthatatlan, lobbanékony, uralkodni vágyó, gyűlöli a korlátozást, létfontosságú számára a veszély, ironikus, érzelmi kitöréseket nehezen tolerálja, menekül a kötelezettség elől. Mindig valamiféle távoli célra lövi ki nyilát, hogy aztán üldözőbe vegye azt. Olykor meg is találja nyilát, ám gyakran teljesen letér az eredetileg kitűzött útról, mert valami eltereli figyelmét. Alapvetően nem is a cél, hanem maga az utazás, a kaland izgalma vonzza. A célba érkezés nem annyira érdekes. Találkozni lehet vele egy újonnan megnyílt szórakozóhelyen, étteremben, egy izgalmas film bemutatóján. Ösztönösen ráérez, mindenre, ami a későbbiekben hatalmas népszerűségnek örvend. Gyakran ő teremti a divatot, mindenkit megelőzve és hangot is adva elismerésüknek. Senki sem köt, olyan élvezettel ismeretségeket, mint a ő. Nagyon jó érzéke van ahhoz, hogy kiszimatolja a jó lehetőségeket, míg mások a hajukat tépik már mérgükben, neki szinte az ölébe pottyannak a lehetőségek. Jellemzi őket a hirtelenség, a meggondolatlanság,a kiszámíthatatlanság, vagyis mindaz, ami lehetővé teszi, hogy belevesse magát a kínálkozó lehetőségekbe. Legnagyobb ellensége az unalom és hamar rá is unnak dolgokra. Imád szerepeket játszani és minél drámaibb, annál jobb. Nyughatatlanul keresi, hogyan érhetné el céljait: más és más utakon, szerepekben, viselkedéssel, technikákkal. Szereti képességét kihasználni, imádja az embereket megmanipulálni úgy, ahogy neki jólesik.

KÜLSŐ: Modell alkat. Vékony, de azért nem mondják rá, hogy: "olyan mint a kisujjam". Formás idomai vannak, amit úgy általában jól kipakol másoknak. Eredetileg szőke hajjal áldotta meg az Isten, de már nagyon régóta vörösre festi, és be kell vallanunk, hogy ez sokkal jobban áll neki. Szeme zöld. Köldökpiercingje van és a bokáján egy csillag tetkó. Általában elegánsan öltözködik, pénzügyi háttérrel nincs gond. Csak otthon van lazább öltözékben és nagy ritka az, mikor máshol is el lehet kapni olyanban. Kiegészítőket mindig hord, ez elmaradhatatlan számára.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: Pasik, pasik, pasik, zene, a filmek nagyon. Hobbi? Torna, tánc, ja és néha kamera elé is állok (modellkedés).
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: Emberek érzelmeinek befolyásolása
FÉLELEM: Titok, de fél attól hogy végleg egyedül marad és nem marad senkije sem.




Történetem

Az ajtóban álltam és kifelé kukucskáltam. Körülbelül 11 éves lehettem. Két nőt láttam meg a folyosón, az egyik fel volt öltözve és a kapucnit éppen a fejére húzta. Egy bőröndöt vett fel a kezébe, majd a másik felé fordult. Nem láttam, ki az a nő. Sötét volt, félhomály.
-Vigyáznod kell rá. Nem vagyok képes… el kell mennem. Mert különben baj lesz. Tudod.
A hang alapján már tudtam. Az anyám az. De milyen baj? Mi történhetett? Nem értettem… nem akartam semmi hirtelen mozdulatot tenni, csak vártam és hallgattam. Ki a másik nő? Nem volt egyáltalán ismerős. Még soha nem láttam. Minek jött ide? Mért megy el az anyám? Rengeteg sok kérdés derengett a fejemben és csak ismételték egymást…
-Igérem, vigyázok rá. Ha tudsz, jelentkezz. Biztos hiányolni fog. És mit mondjak neki, hová tűnt az anyja?
Úgy tűnt, soha nem fogom megtudni, miért hagy el. Az apám meghalt kiskoromban, őt nem is ismertem soha… erre most még az anyám is itt hagy. Az egyetlen, akitől mindent megtanultam, akitől mindent kaptam. Mi lesz velem nélküle? Nem szeretnek? Mért hagynak el? Hirtelen könnybe lábadt a szemem, de csak egy csepp csordult végig az arcomon. Vártam. Egyre mélyebbeket lélegeztem és kicsit gyorsabban kezdtem el szedni a levegőt.
-Mondd azt neki, hogy üzleti ügyben mentem el, és amit tudok, visszajövök. Nem tudom, sikerül e Mary…
Anyám a másik nő –úgynevezett Mary- nyakába borult, sírni kezdett. Nagyra nyitottam szememet, majd kettőt pislogtam egymás után, és mire letöröltem a könnyeimet, addigra már az anyám sehol nem volt. Ellöktem magamat az ajtófélfától és berohantam a szobámba. Az ágyba dőltem, majd a fejemre húztam a pokrócot és elkezdtem sírni. A következő pillanatban ajtónyílást hallottam, és valaki odaült mellém. Én halkan, a pokróc alól kérdeztem.
-Mért ment el? És ki maga?
Először nem válaszolt a hang, csak sóhajtott egy mélyet. Biztos gondolkodik, hogy fogalmazza meg azt, amit az imént az anyám elmondott neki. Felfogni sem tudtam, mi történt. Tényleg… nem értettem az egészet. Délután még minden a legnagyobb rendben volt. És most? Semmi sincs.
-A nagynénéd. Pici voltál, amikor találkoztunk. Most egy ideig velem leszel…
Konkrét választ nem adott, csak arra, hogy ki ő. A pokróc alól kidugtam a fejemet, majd rápillantottam. Szép volt. Fiatal, hosszú szőke haja a válláig ért. Kék szeme volt. Pont mint anyámnak. Nem tudtam, milyen életem lesz mellette. Majd kiderül.
-Aludj szépen. Késő van… holnap majd elmondok mindent. Megbeszéljük, jó?
Úgy beszélt velem, mint egy dedóssal. Nem akartam már a fejéhez vágni, hogy nem vagyok dedós, ne beszéljen így velem! Hallgattam. Inkább csendben maradtam…
Másnap semmi sem lett jobb. Sőt, még rosszabb…

Vissza az elejére Go down
 
Lilia Delacour
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Különlegesek-
Ugrás: