Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Mason A. Millet EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Mason A. Millet EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Mason A. Millet EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Mason A. Millet EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Mason A. Millet EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Mason A. Millet EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Mason A. Millet EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Mason A. Millet EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Mason A. Millet EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Mason A. Millet

Go down 
SzerzőÜzenet
Mason A. Millet
Admin
Mason A. Millet


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 33

Mason A. Millet Empty
TémanyitásTárgy: Mason A. Millet   Mason A. Millet EmptyVas. Márc. 17, 2013 3:03 am


Mason Anthony Millet


Adatok

TELJES NÉV: Mason Anthony Millet
BECENÉV: Mason
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1990 08 11
KOR: 22
PLAY BY: Chace Crawford
CSOPORT: Bűnözők, becstelenek
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Az előkelő családi hátteremből kiindulva, első ránézésre egy úriember látszatát nyújtom, ráadásul művelt vagyok és okos, tulajdonképpen tökéletes, de ez csak a felszín. A bátyámnak szöges ellentéteként hiú, ravasz és arrogáns tudok lenni. Rosszabb napjaimon talán kissé könyörtelennek és cinikusnak is tűnhetek. Heves természetemből kiindulva nem mindig tiszta, hogy felettébb bátor vagyok, vagy szimplán őrült, hisz igencsak vékony a határ a kettő között. Kockázatkedvelő, kalandvágyó, spontán és szeszélyes vagyok. Általában nemtörődöm és könnyelmű, többnyire pimasz és buja, de játékos és azért akad itt humorérzék is. Valamint mi tagadás, szeretem a gyönyörű nőket és ez kölcsönös. Sosem voltam egy jófiú, de mióta jelentkeztek a képességeim és megtanultam uralni őket, kifejezetten veszélyes vagyok, talán a bátyám jobban tenné, ha nem engem próbálna védeni, hanem a várost tőlem. Röviden összefoglalva nem egy könnyű természettel rendelkezem, de azért vannak itt jó tulajdonságok is. Soha nem szegem meg az adott szavam, céltudatos és szavatartó vagyok. Nem vagyok szörnyeteg, egyszerűen csak nem értenek meg. A felszínalatt épp ugyanúgy érzek, mint más, de ezt nem áll szándékomban kimutatni, soha nem kaptam szeretetet, megtanultam nélküle élni.
KÜLSŐ: A család szépfiúja, nem akármilyen külsővel áldottak meg fentről. Magas vagyok, sportos és a kisugárzásom is kifejezetten dögös. Barna hajam van, kék szemekkel, jó párosítás. Elegáns, de divatos ruhákat hordok, ápolt vagyok, mindig adok magamra, mert megtehetem. Arcomon igen gyakran fellelhető az a tipikus pimasz, vagy épp gúnyos mosoly, szinte már a védjegyemmé vált.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: Általában túl sok dolog nem foglalkoztat, de azért van amit én is szeretek. Nők, baseball, am.foci, nők, valamint egy jó balhét sem hagynék ki soha.
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: Molekulasűrűség változtatás
FÉLELEM: Talán az, hogy elvesztem a képességem, a hatalmam és átlagos leszek. Aki átlagos, az úgy végzi mint az átlag... azt már nem.



Történetem

Parkolóház. A liftből kilépve, lassú, de határozott léptekkel haladtam az Aston Martinomhoz, egy csinos kis összeggel a zsebemben, amit az imént nyertem pókeren. Szokatlanul nagy volt a csend, legalábbis a kaszinó után mindenképp. Még a kint aláhulló esőt is tisztán hallani lehetett, ahogy elmossa a rohanó utcákat.
Közelebb érve, egy férfit láttam az autóm előtt állni, fegyverrel a kezében. Fogalmam sem volt mit akarhat, de őszintén? Nem is érdekelt. Sokak szerint egyszer ez a könnyelműség lesz a vesztem, hogy ennyire félvállról veszem a dolgokat. Na és?
Mikor kiszúrt, felém indult, cseppet sem rejtegetve a pisztolyát. Megálltunk egymás előtt.
- Van nálad valami, ami engem illet, szépfiú. – szólalt meg fölényesen, miközben rám szegezte a fegyverét. A zsebemhez nyúltam. Beugrott, hogy ki is ő. Az utolsó fillérét is elnyertem tőle pókeren. Értem én, hogy dühös, de nem az én problémám. Egy halvány, de gúnyos mosoly rajzolódott ki az arcomon, bólintottam felé egyet és készültem beszállni az autómba, a rámszegezett pisztolyt figyelmen kívül hagyva. Ez után minden olyan hirtelen történt, nem is értettem.
Egy lövést hallottam, majd észrevettem az autóm oldalába fúródott golyót.
- Ez lehetetlen… - suttogtam. Az Aston Martin és a fegyver között álltam, a kirepülési szög, a röppálya… Annak a golyónak belém kellett volna fúródnia, egyenesen a gerincembe. Bár fogalmam sem volt mi ez az egész, talán egy rossz tréfa, de tartottam a szerepem. Közönyös tekintettel a férfi felé fordultam, mire verejtéktől csillogó arcára rémület ült ki. Leadott még két lövést. A golyó úgy hatolt át a mellkasomon, mint napfény az ablakon, mintha ott sem lettem volna. Az autóm újabb két lövedéket kapott. Érdektelen arckifejezésem haragos tekintet váltotta fel, mint akiben valami elpattant. Szitává akarja lőni az autóm?
- Mi a fene vagy te?! – ledobta a pisztolyát és hátrálni kezdett. Szóval mégsem kell neki annyira az a pénz?
- Nem tudom. – egy önelégült mosoly jelent meg az arcomon – De mindjárt kiderítjük.
Hamar eléálltam, akaratlanul cselekedtem, ösztönösen. Mintha nem is én lettem volna, mintha csak álmodnám az egészet. Egyik kezemmel megragadtam a torkát, a másikkal a mellkasába nyúltam és a szívét szorítottam, nem engedtem el. Éreztem, ahogy lüktet, dobog, ahogy reménytelenül küzd ellenem. Megöltem egy embert. Mit kellett volna éreznem? Bűntudat? Félelem? Nyugtalanság?
Őszintén? Semmit nem éreztem. A hataloméhségen, az erőn és a vér szagán kívül semmit.
Sosem voltam jó ember. Sokszor próbáltam azzá válni, de az élet nem hagyta. Magamon kívül túl sok minden nem foglalkoztatott, és empátiából is kevés szorult belém.
Azt mondják, mindenki bűntelenül, gyengén, jóként jön a világra. A körülötte lévő emberek tehetik romlottá. Bernard – az apám, de rég nem nevezem annak – szerint én már eleve gonosznak és feleslegesnek születtem, sosem tekintett a fiának. Nem vagyok jó és sosem lehetek az, belémnevelték.
Egy futó kalandnak köszönhetem, hogy megszülettem. Édesanyám megcsalta az „apámat” egy másik férfival, de megbocsájtást nyert és hosszú, éjszakába nyúló viták után, végül úgy döntöttek megtartanak engem és Bernard a sajátjaként nevel fel, de hiba csúszott a tervbe. Édesanyám életet adott nekem, de a szülőszobában vérzett el és Bernard attól a perctől kezdve engem okol. Egész életemben csak megvetést kaptam tőle. De az igazat megvallva, cseppet sem izgat. Talán csak azért nem dugott be egy árvaházba, hogy a hátralévő nyomorult életében legyen kit gyűlölnie és hibáztatnia azért, hogy kevés volt, hogy megcsalták, és hogy elvesztette a feleségét.
Visszatérve a parkolóházhoz, így fedeztem fel magamban a képességet, amivel mások felé emelkedhettem, azóta kiismertem, megtanultam uralni, tettem rossz dolgokat és félek, sokkal rosszabbakat is fogok tenni.
Vissza az elejére Go down
 
Mason A. Millet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Bűnözők, becstelenek-
Ugrás: