Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
susy martens EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
susy martens EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
susy martens EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
susy martens EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
susy martens EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
susy martens EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
susy martens EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
susy martens EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
susy martens EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 susy martens

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mason A. Millet
Admin
Mason A. Millet


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 33

susy martens Empty
TémanyitásTárgy: Re: susy martens   susy martens EmptyVas. Márc. 17, 2013 10:03 am

Elfogadva!

Szívós nő lehetsz, nem semmi baleset, és rendőrként gondolom van egy alap önvédelmi tudásod, de vigyázz mibe ütöd bele az orrod, láthatatlanság ide, vagy oda, Párizs a robbanás óta sokkal veszélyesebb.
Irány az avatarfoglaló!
Vissza az elejére Go down
Susy Martens

Susy Martens


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Mar. 17.
Age : 34

susy martens Empty
TémanyitásTárgy: susy martens   susy martens EmptyVas. Márc. 17, 2013 8:24 am


Susan Boyd Martens


Adatok

TELJES NÉV: Susanne Boyd Martens
BECENÉV: Susy,
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1990. május 3.
KOR: 22
PLAY BY: Imogen Poots
CSOPORT: Különlegesek
• • • • • • • • • • •
JELLEM:
Csendes vagyok. Halk szavú, olyas valaki, akinek rengeteg minden átszalad a fején, de inkább nem szólalok, mert túlságosan távolinak érzem magamtól a többi embert. Jobban szeretek a háttérből figyelni, ám ezt sok-sok tényező komolyan meggátolja.
De ha kialakul a komfortérzet… pimasz leszek, cserfes, komolytalan. Lelkes, és hiperaktív. Már amikor nem kap el az őszinteségi roham.
Például az ügyetlenségem. A lehető legváratlanabb pillanatban csillogtatom meg vázaleverési, pofáraesési tehetségem. Amúgy nehéz zavarba hozni. Talpraesett vagyok, élelmes, vérbeli különc. Életrevaló, nevetős, vidám. Egy kicsit sunyi, de egyáltalán nem rossz szándékú.
Magánélet terén katasztrófa, rettegek az elköteleződéstől, a férfiaktól, nehezen hiszem el, hogy szerethető vagyok, ezt kompenzálom az állandó adakozási mániámmal.
Nem vagyok jó színész, ellenben szemrebbenés nélkül hazudok a szemedbe, jól mennek az átcsúsztatások. Rendőrnek pocsék vagyok, hirtelenharagú, de ez a harag szinte azonnal el is múlik. Nem tudnék még a légynek sem ártani, azonban vallatásnál imádom a rossz zsaru szerepét. Enyhén szadista vagyok. Megalkuvó típus vagyok, ám nehezen engedek a véleményemből.


KÜLSŐ: Imádom a kötött holmikat. A sálakat. A meleg sapkákat. A bakancsokat. A szőke loknijaimat. A félelmetesen kék szemeimet. A sápadt, falfehér bőrömet. Azt a fura sebhelyet az államon. A fitos orromat, a tetoválásomat, ami egyesek szerint pusztán a mesékben létezik…azonban aki keres talál.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: szeretem a munkám, lőni, festeni és főzni, pecázni, az amerikai focit.
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: Láthatatlanság: komoly titkok tudója vagyok ennek köszönhetően, ám sok infót amire rájövök érthető okokból nem használhatok fel. Főleg ha egy nyomozásról van szó. Ám azt hozzáteszem nem tökéletes a dolog, mert néha nem tudok materializálódni ismét. Szóval láthatatlan maradok.
FÉLELEM:Hogy egyszer így maradok.



Történetem

Közömbös tekintettel meredtem a hűtőben felhalmozott, ipari mennyiségeket felölelő étel halomra. Hús, hús, hús… egy megkezdett pohár joghurt. Hát nem én fogom befejezni. Várjon csak a gazdájára, bár ahogy elnézem a színét, egy ideje ácsoroghat itt. Nem akarom megvárni amíg öntudatra ébred és magától indul felderítő útra a lakásban. Sóhajtva becsaptam az ajtót. Majd kinyitottam, meredtem még egy darabig a tartalmára, hátha történt valami változás, de nem. Még csak éhes sem vagyok, de ennem kéne. Egész nap messze kerültem a konyhát. Persze véletlenül. Mindenesetre kivettem egy rejtélyes, de amúgy szimpatikusnak tűnő műanyag dobozt, majd egy házias mozdulattal a mikróba süllyesztettem. Valami főzeléknek tippelem, egyenlőre nem tudnám megállapítani mi az, hiszen beton keménységűre szilárdult.
Elgondolkodva bámultam a lassan forgolódó vacsorámat.
A sors is pont ezt a karácsonyian meghitt percet választotta, hogy keresztbe húzza magányos pillanataimat. Ugyanis betoppant Brandon. Nem, félreértesz. Elvárom, hogy ezt a nevet vallási áhítattal rebegd el, ugyanis ő a teremtője a gyomromban bukfencet vető perodaktiluszoknak, a csomag olvadt gumicukornak a fejemben, a bögrényi adrenalinnak a véráraimban. Meg a cseppfolyós halmazállapotomnak.
Hiba volt őt választani lakótársnak.
De természetesen én nem hallgattam lelkiismeretem jó szavára, hagytam, hogy egy ismeretlen erő, kormányozzon. A hülyeség. Mert ez nem szerelem. Ez színtiszta hülyeség.
Szóval ez a félóra, amit egymás társaságában töltöttünk el, én a pörköltemmel, ő a dekoltázsommal szemezve, kínos harminc perc volt. Főleg, mert megpróbált rávenni, hogy segítsek meglovasítani egy járőrautót….cserébe én szabadon rendelkezhetek a testével, egy éjszaka erejéig.
Természetesen nem fogadtam el az ajánlatot!
De megfontoltam.
Másnap reggel munkába menet, a kis szíverősítőmet (színtiszta koffein egy fél vagon cukorral) kortyolgatva csoszogtam végig a főúton. Szirénázás bősz hangjára kaptam fel a fejem, és hunyorogva (révén elhagytam tegnap munka közben a látás protézisemet) próbáltam kivenni a kalamajka részleteit a távolból. Egy rendőrautó száguldott felém…majd egy másik. Aztán egy mentős. A legelső kocsi sofőrülésén ott ült Brandon.
És ezután minden egyszerre történt.
A perodaktiluszok a pocakomban egyszerre hánytak cigánykereket, egy bicajos futár épp ekkor masírozott el mellettem, a lendülete épp akkora volt, hogy éppen kivessen a göröngyös út legközepére, a járőr autó, amit Brandon vezetett épp akkor csapódott nekem, én épp akkor terültem el, és csúsztam hat métert a betonon, és agyam gumicukrai épp akkor kaptak rövidzárlatot is.
Két hét kóma, három hónap amnézia, és még mindig keverem a jobb meg bal oldalamat. És félek az autóktól. Meg Brandontól. Őt ki is rúgtam. Haha.

Vissza az elejére Go down
 
susy martens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Különlegesek-
Ugrás: