Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Ruby Huntingtoon EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Ruby Huntingtoon EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Ruby Huntingtoon EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Ruby Huntingtoon EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Ruby Huntingtoon EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Ruby Huntingtoon EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Ruby Huntingtoon EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Ruby Huntingtoon EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Ruby Huntingtoon EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Ruby Huntingtoon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mason A. Millet
Admin
Mason A. Millet


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 33

Ruby Huntingtoon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruby Huntingtoon   Ruby Huntingtoon EmptyHétf. Márc. 18, 2013 5:31 pm

Elfogadva!

Igazán elbűvölő hölgy lehetsz. Az et-vel minden rendben, és ahogy látom a képességeddel is, hasznos tud lenni a mai világban, hogy tárgyakat repítesz, azért vigyázz magadra, nehogy eltaláljon egy szekrény. Smile
Irány az avatarfoglaló!

Vissza az elejére Go down
Ruby Huntingtoon

Ruby Huntingtoon


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Mar. 17.

Ruby Huntingtoon Empty
TémanyitásTárgy: Ruby Huntingtoon   Ruby Huntingtoon EmptyVas. Márc. 17, 2013 9:09 am


Ruby Huntingtoon


Adatok

TELJES NÉV: Ruby Anabel Huntingtoon
BECENÉV: Rubs
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1993. január 1., Manhattan
KOR: 20.
PLAY BY: Blake Lively
CSOPORT: különleges
• • • • • • • • • • •
JELLEM: A körülettem lévő emberek csak egy tipikus, üresfejű, szőke cicababának látnak, és nem is sejtik, hogy mennyire messze járnak az igazságtól. Kiskorom óta lépésről lépésre tanultam meg az etikett szabályait, a pozitív emberismeretet, az őszinteséget, és többek között azt is, hogy ne ítéljek első látásra! Szorgalmas, munkaszerető nővé cseperedtem, aki bizony, nem hátrál meg attól sem, ha kétkezi munkát kell végeznie. Felnőttem, és a tinédzserkorom óta bennem élő dac, és hisztéria töredékére csökkent. Manapság nem kapom fel azonnal a vizet, ha egyetlen egy rossz szót ejtenek ki rám az emberek, ellenkezőleg, próbálok végtelenül türelmes lenni velük, és, ha hozzám fordulnak segítek nekik mindenben, amiben csak tudok. Jó, be kell, hogy valljam, vannak olyan pillanatai az életemnek, amikor kétségbeesve erőlködök, hogy a lehető legjobb legyek, és ne hozzak szégyent a családomra, de legtöbbször álca mögé rejtem valódi érzéseimet. Ha sírok, ha hisztériázok, ha legbelül megtörik bennem valami, azt csak azok láthatják, akiket közel engedek magamhoz. És, ilyen személyből igen csak kevés van..
KÜLSŐ: Aranyszőke, hosszú hajzuhatagomhoz mélybarna szempár párosul, melyek tökéletes keretezik lágy, bájos arcvonásaimat. Íves, kissé csontos nyak vezet le egészen keskeny vállaimig, karcsú alakomon át egészen hosszú lábaimig, melyet oly sokan irigyelnek tőlem. Körülbelül 175 centiméter magas lehetek, családi örökség, hiszen nálunk mindenki nyakigláb, súlyom pedig a 47-50 kilogramm között mozog. Testalkatomat magassarkú cipőkkel, nőies ruhákkal, legtöbbször kosztümmel emelem ki. Nagy ritkán hordok csak lezser ruhadarabokat, ha igen, azt is csak otthon teszem. Néha erőteljesen, néha kevésbé erősen sminkelem magam, attól függ, hogy megyek-e valamilyen különleges eseményre.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: zene, tánc, rendezvényszervezés, művészetek, vásárlás
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: telekinézis
FÉLELEM: Őrültnek hisznek a képességem miatt, majd bedugnak egy kutatóintézet ketrecébe, és kísérletezgetnek rajtam!



Történetem

- Kérem, ne bántson! - zeng riadt, de erőteljes hangszínem az ódon épület falai között. A férfi előttem csak mosolyog, és egyre közelít. Fogalmam sincs, hogy mit tehetnék..

Szimpla napnak indult a mai. Felkeltem, felöltöztem, beültem egy kávézóba a barátnőimmel, körbejártuk a bevásárlóközpontot. Szóval, egyszerűen csak elsuhant az idő felettünk, és észre sem vettem, hogy lassan, de biztosan sötétedni kezdett az ég. Körülbelül este 10 óra után indulhattam el, egyedül vágva neki a nagyvárosnak, a tömegközlekedést igénybe véve, míg nem a langyos időre tekintettel úgy döntöttem, hogy az utolsó pár métert gyalog teszem meg. Tudni kell, hogy a lakásom pont egy építkezési telek, és egy étterem között helyezkedik el. Általában nagy a tumultus a hely előtt, de a mai nap úgy látszik kivétel volt. Nem is tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, csupán élveztem, ahogyan a friss levegő simogatja az arcomat. Csupán egy pillanatra álltam meg, lecsuktam szemhéjaimat, a következő pillanatban pedig egy kéz nyúlt át a vállam felett, és egy átitatott rongyot szorított a számra. Sikítani próbáltam, de nem ment. Az erőm lassan elhagyott, én pedig tehetetlenül omoltam bele elrablóm karjaiba.

Most pedig itt tartózkodom, egy lebontásra váró ház falai között, és várok. Várok arra, hogy elengedjenek, vagy, hogy megöljenek. A félelem szorongatja a torkomat, a szívemet, és minden porcikámat. Reszketek, remegek, kapkodom a levegőt, és azon gondolkozom, hogy hogyan tudnék innen szabadulni. Csak hogy.. A fickó pontosan tudja a dolgát. Megkötözött, elég erősen ahhoz, hogy vékony karjaimat ne tudjam kicsúsztatni a kötél alól. Ideges vagyok, és egyre idegesebb leszek, és az, hogy tehetetlen vagyok, semmit sem javít a helyzeten.
- Kicsi hercegnő, nem tehetem! - válaszol a férfi, miközben sejtelmesen mosolyog. - Nagy kincs vagy te nekünk. Amint értesülnek róla, hogy nem érkeztél haza, a társaim értesítik a családtagjaidat.
Pénz, pénz kell nekik. Egyértelmű.
- Één, én is tudok pénzt adni maguknak. Kérem.. Csak engedjen el. Esküszöm, hogy nem szólok a rendőrségnek, és senki másnak sem! - esdeklek, ha nem lennék megkötözve már térden csúsznék előtte, hátha az meghatja. Viszont a fickó harsányan nevetni kezd, hátraveti a fejét, majd közelebb lép hozzám, és mélyen a szemeimbe néz.
- Felejtsd el, hercegnő! A szüleidnek jelentős vagyon van a tulajdonukban, ami egyszer a tiéd lenne. De nem most. Úgyhogy.. - simít végig hirtelen az arcomon, én pedig elkapom a fejem előle, vagyis csak próbálom. - Itt az ideje, hogy szórakozzunk egy kicsit. - vigyorog, majd még közelebb hajol hozzám, és a száját az ajkaimra tapasztja. Izgek-mozgok, hevesen rázom magam csakhogy el tudjam lökni magamtól, még ha egy picit is. Hirtelen ötlettől vezérelve lefejelem a férfit, majd dühtől izzó szemekkel pillantok rá. Csupán másodpercek telnek el, számomra mintha mégis lelassulna az idő. Hihetetlen, amit látni vélek. A férfi keresztül repül a szobán, nekivágódik a falnak, majd összecsuklik. Én pedig csak hitetlenkedve pillogok körbe.
- Mi történt? - kérdezem halkan magamtól. Elképzelni sem tudom, hogy lehet, hogy én reptettem át a fickót a szoba másik végébe. Olyan.. hihetetlen. Furcsa. Eszembe jut valami. Az asztalra pillantok, melyen egy bicska található. Összehúzom a szemeimet, próbálok minél jobban koncentrálni, magamban mormogok, és pillanatok múlva a bicska felemelkedik, és a lábaim előtt landol. Csodálkozni nincs időm, valahogy sikerül elvágnom a köteleket, és egyetlen egy pillantást vetve a még mindig földön heverő férfira, kirántom az ajtót, és kiszaladok az utcára..
Vissza az elejére Go down
 
Ruby Huntingtoon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Különlegesek-
Ugrás: