Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Fabrizo Ross EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Fabrizo Ross EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Fabrizo Ross EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Fabrizo Ross EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Fabrizo Ross EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Fabrizo Ross EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Fabrizo Ross EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Fabrizo Ross EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Fabrizo Ross EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Fabrizo Ross

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Harold P. Millet

Harold P. Millet


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 36

Fabrizo Ross Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fabrizo Ross   Fabrizo Ross EmptyHétf. Márc. 18, 2013 9:43 am

Elfogadva!

Szépen felépített, rendezett et. Smile Sok sikert Párizsban, kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e végül lerázni az üldözőidet és letelepedned itt.
Irány az avatarfoglaló!

Vissza az elejére Go down
Fabrizo Ross

Fabrizo Ross


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 18.
Age : 31

Fabrizo Ross Empty
TémanyitásTárgy: Fabrizo Ross   Fabrizo Ross EmptyHétf. Márc. 18, 2013 8:33 am


Fabrizo Pierre Ross


Adatok

TELJES NÉV: Fabrizo Ross
BECENÉV: -
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1993. 05. 30
KOR: 20
PLAY BY: Matt Lanter
CSOPORT: Városlakók
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Khm… hol is kezdjem… A fő tulajdonságom az, hogy kiismerhetetlen vagyok. Általában goromba hangulatomban találnak az emberek, mivel a bujdosás miatt nincsen arra se időm, hogy fél másodpercre mosolyra görbítsem a számat, mert nem tudom, hogy mikor kapnak el. Ezért, folyton rohanok egyik városból a másikba, országról országra, kontinensről kontinensre. Továbbá hosszú távú kapcsolatra is alkalmatlan vagyok. Egy részt, mivel a nők nem bírnak megviselni két hét után, már csak a viselkedésemből adódóan, a másik ok pedig, hogy nem érek én rá arra, hogy lekössem magam. Túl nagy áldozatot hoznék vele. És, nem akarok egész életemben a börtönben roskadni, vannak más elképzeléseim is, hogy mit kezdjek magammal. De, a rohangálás még csak véletlen se tartozik azok közé. De most jön a bökkenő. Családtaggal, régebben megismert barátokkal képes vagyok órákon át beszélni, és az életemet adnám értük. Túl jó viszonyban vagyok velük ahhoz, hogy csak úgy eldobjam őket magamtól. És, azért már külön dicséret jár, hogy minden dolgom ellenére, de képesek megbírni maguk mellett. A dicséret nekik, és nekem is jár.
KÜLSŐ: Külsőre nem vagyok több egy átlagos férfinál. Magasságom kicsit ment feljebb 180 centinél. Hajam barna, általában felzselézve hordom, hogy el tudjak vegyülni a tömeg között. És, a szemem is ezt a látszatot kelti, a maga, tengerkék színével. Testfelépítésem sportos, kidolgozott izomzattal rendelkezek. Szóval, körülbelül úgy nézek ki, mint egy átlagos franciai lakos. Ezzel egyaránt tudok bujkálni, na, meg a nők kegyeiben járni. Mivel, szinte minden második lányka az ilyesmi kinézetű embereket vonzza maga köré. Vagy fordítva. Én vonzom őket. És, remélhetőleg sokáig így is marad. Mert, akármennyire is törekszek rá, hogy ne így legyen, én mégse tudom beérni életem végéig egy nővel. Ezért, mondhatni hét nap alatt képes vagyok felcsípni három hölgyet, akit, másnap sikerül is kipaterolni a házamból. Vagyis, abból a kis putriból, amit fent tartok. Mindent összevetve isteni külsővel vagyok megáldva. Bárcsak az életem is hasonló mederben folyna.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: -, bujdosás
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: -
FÉLELEM:Az, hogy végül megtalálnak, és hidegre tesznek.



Történetem

Kómásan nyitom ki a szememet, mivel a motel ablakán beszűrődő fények pont a képembe világítanak. Kezemet a fejemre teszem, hogy, még csak véletlen se égjen ki a retinám, majd egy határozott mozdulattal a hátamról a hasamra fordulok, a fejemre kapom a párnát, és próbálok visszaaludni. Ezt a tervemet a telefonom ordítása hiúsítja meg, amire dühösen felpattanok, és felkapom a készüléket. Mindent nyomogatok, csak, hogy le tudjam némítani, de a megfelelő gombot utoljára találom csak el. Idegesen végigsimítok az arcomon, majd egy ásítás közepette feltápászkodok az ágyról, és a fürdő felé igyekszek. A hajamat igazgatva nézek bele a tükörbe, majd sóhajtva megrázom a fejemet, és végül elintézem az alapvető feladatokat. Tusolás, fogmosás, hajzselézés, stb. Ezt a folyamatot már csak egy csótánnyal való találkozásom tudja feldobni. Még jó, hogy ekkora tisztaságot tartanak az egész épületben…
Tarkómat vakargatva megyek ki a szobába, felkapom a ruhámat, majd a sporttáskámba belepakolom a cuccaimat, majd elhagyom a szobát. Lemegyek a lépcsőn, rögtön megkeresem a recepciót, leadom a kulcsot, és megyek tovább, élni a „felhőtlen” életemet. Zsebre vágom a kezemet, majd egy kis droggal megtarkított cigi szálat kapok ki a dobozból, majd meggyújtom azt, és mélyet szívok belőle. Lassan fújom ki a füstöt, és mély lélegzetvétel közepette indulok át az út másik felére, ott folytatva tovább az utamat, abban reménykedve, hogy nem találnak meg azok a szent lelkek, akiktől régebben a sok drogot loptam. Annak nem lenne jó vége, mivel nem tudom, hogy mikor indul repülőjárat Franciaországba, annyi idő alatt meg se tudnám venni a jegyet, és a többi. Ismét szívok egyet a szálból, amikor mögülem ordítást hallok.
-Ott van! –kiáltja egy ismerős hang, ami hallatán elkerekedik a szemem, és hátrafordulok. Az utca felétől, két dömper ember fut felém, erősködve, hogy gyorsabban menjen nekik a futás. Szerencsére még időben észbe kapok, eldobom a kezemből a cigit, rátaposok, majd rögtön rohanásba kezdek. Erre, természetesen a szembe jövő lakosok is felfigyelnek, mivel jó néhányuknak nekifutok, majdnem fellököm, egy kettőt a földre is küldök. De most, nem ez a legnagyobb problémám. Hanem az, hogy mielőbb találjak egy taxit. Körbenézek, majd megpillantok egy taxist, amibe éppen egy férfi akar beszállni. Ahogy csak tudok, odasietek, odébb lököm a férfit, majd bepattanok a kocsiba, becsapom az ajtót, és felszólítom a sofőrt, hogy a reptérhez vigyen, minél gyorsabban, bónusszal ígérgetve. Ennek hallatán fel is csillan a szeme, és megkezdi utunkat a reptér felé. Én addig a fejemre szenvedem a kapucnim, meg a napszemüvegem, és kibámulok az ablakon, hogy lássam, a dagadékok hol tartanak. Amint a fordulóhoz érnek, egymást kérdezgetve a kilétemről, forgolódnak, szemügyre véve minden járókelőt. Mély levegőt véve nézek ki továbbra is az ablakon, majd fél óra kocsikázás után kiszállok, megfizetem a sofőrt, és szapora léptekkel megyek be a reptérre. Amilyen gyorsan csak tudok, jegyet vásárolok a legközelebbi Franciaországi járatra, ami most, húszpercnyi várakozásba telik. Mosolyogva köszönöm meg a nőnek a jegyet, majd leülök egy székre, és várakozok.
Az a húsz perc hamar el is telik, és amint kijelentik, hogy kezdjük meg a felszállást, reflexből felkapom minden cuccomat, és elindulok az ajtó felé. Lerakom a cuccot, majd továbbmegyek, felszállok a buszra, ami kivisz minket a repülőhöz, majd felszállok, megkeresem a helyemet, ahova azonnal le is ülök. Bekapcsolom a zenelejátszót, majd azt hallgatva, szinte el is telik az idő, amíg oda nem érünk. Majd leszállva, amilyen gyorsan csak tudok, hazamegyek a lakásomba, abban reménykedve, hogy azok az értelmesek vajon utánam jöttek-e.
Végül, a rohanásnak, és a kevés alvásnak köszönhetően, minden cuccommal megrakodva, de bealszok, és legközelebb csak a telefonom csengésére kapom fel a fejemet. Az sms-ben csak annyi található, hogy „Úgyis megtalálunk!”. Nem szentelek neki túl nagy figyelmet, és rögtön vissza is alszok, egy széles mosollyal az arcomon, mivel ebből annyit tudok kivenni, hogy nem találtak rám.
Vissza az elejére Go down
 
Fabrizo Ross
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Városlakók-
Ugrás: