Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Christopher Zachary Royal EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Christopher Zachary Royal EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Christopher Zachary Royal EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Christopher Zachary Royal EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Christopher Zachary Royal EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Christopher Zachary Royal EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Christopher Zachary Royal EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Christopher Zachary Royal EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Christopher Zachary Royal EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Christopher Zachary Royal

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Harold P. Millet

Harold P. Millet


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 36

Christopher Zachary Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christopher Zachary Royal   Christopher Zachary Royal EmptySzomb. Márc. 23, 2013 12:06 am

Elfogadva!

Kíváncsi vagyok, mi lehet a múltadban, amit nem sikerült lezárnod. Talán egyszer ezt is megtudnunk. Nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék veled találkozni, nem azonos körökben mozgunk, de ki tudja mit hoz a jövő?! Smile
Irány az avatarfoglaló!

Vissza az elejére Go down
Christopher Z. Royal

Christopher Z. Royal


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Mar. 22.
Age : 36

Christopher Zachary Royal Empty
TémanyitásTárgy: Christopher Zachary Royal   Christopher Zachary Royal EmptyPént. Márc. 22, 2013 8:50 am


Christopher Zachary Royal


Adatok

TELJES NÉV: Christopher Zachary Royal
BECENÉV: Chris, esetleg Zack
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1988. január 3. Manhattan
KOR: 25 év
PLAY BY: Es Westwick
CSOPORT: Bűnözők, becstelenek
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Igazi összetett jellemmel áldott meg a sors, bár néha teljesen szét vagyok tőle csúszva. Amíg nem húzzák ki nálam a gyufát, addig jó fej vagyok és rendes, de amint ez megtörténik nincs előlem menekvés. Mindig megkapom, amit akarok bármi legyen is az, nem törődök azzal, hogy kit bántok meg, kin gázolok át. Türelmes vagyok, de csak egy darabig, hisz a végtelenségig nálam sem húzhatják az időt. Irtó makacs vagyok, ami a személyes dolgaimat illeti. Nehezen válok meg olyan dolgoktól, amikhez köt valami. Az illem alapjaira már kiskoromban megtanítottak, de csak igen ritkán használom, amikor éppen arra az arcomra van szükség. Egyébként elég vadóc gyerek voltam és vagyok is. Ettől a jellemvonástól egyszerűen nem tudok megszabadulni, nem mintha olyan nagyon törtem volna magamat. Szeretem, ha az emberek rólam beszélnek, vagy már csak azt is, hogy félnek tőlem. Van, aki ezt egoizmusnak hívja, de én csak tisztában vagyok az értékeimmel. Mindig a jelenben élek, a múltat már rég lezártam magamban (kivéve egyes részeit).
KÜLSŐ: Barna haj, barna szemek, talán átlagosnak mondhatnál, de miután jobban megnézel észreveszed, hogy mégsem vagyok olyan átlagos. Izmos testfelépítésű, kissé robusztus testalkatú vagyok. Mindig ápoltnak kell lennem, mert nem akármilyen rossz fiú vagyok. Általában fekete ruhákban szoktam hordani, de azokból is a márkásakat,elegánsakat ahogy mondani szokták, adok a külsőmre. Otthon viszont levetem ezt a külsőmet és egy egyszerű pólót veszek fel egy farmer nadrággal. Ami még említésre méltó az a tetoválásom a jobb karomon. Egy dátum kacskaringós számokkal, ami számomra egy fontos pillanatot jelöl.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: utazgatás, nők, lazítás , és ezzel mindent el is mondtam
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: Képesség befolyásolás
FÉLELEM: Minden, amit eddig oly nehezen felépítettem egy szempillantás alatt semmivé lesz.



Történetem

Pár évvel ezelőtt, a Royal-család székhelye

Egy újabb veszekedés a földszinten, úgy néz ki a szüleim egyszerűen, nem bírnak ki veszekedés nélkül egy napot. Igaz engem már valahogy nem tud izgatni a dolog, ahogy sok más sem, talán jobb lenne, ha fognám magamat és én is lelépnék, ahogy Ruby tette nemrég. Igaz nem mondta meg hová megy, de pillanatok alatt kideríthetném, ha nagyon akarnám, eddig csak azért nem tettem, mert tiszteletben tartottam az akaratát; kérdéses, hogy meddig. A hangok egyre hangosabbak lesznek lent én pedig egyre biztosabb leszek a döntésemben. Felkelve az ágyamról egy utazótáskát veszek elő és csak úgy bele kezdek dobálni dolgokat. Alsónemű, póló, farmernadrág, fogkefe és még néhány dolog, de csak a legszükségesebbek. Viszonylag gyorsan kész lettem a pakolással már csak a pénztárcám és a telefonom kellett. A pénztárcámat kivételesen könnyű volt megtalálni, de a telefonomat biztosan a hallban hagyhattam, mert a szobámban nem találtam. Halk, de gyors léptekkel mentem le a sötét folyosón, amiket olyan jól ismertem és amiknek néha azt kívántam, bárcsak tűzben égnének el. Akkor soha többé nem kellett volna szenvednem, de végül rájöttem, hogy a szenvedés tett erőssé. Ha az nem lett volna, én magam sem lettem volna.
Körülnézve a sötét szobában csak a körvonalait láttam a drága bútoroknak, vázáknak és híres festők által készített mázolmányoknak, de ez is épp elég volt. Pontosan tudtam, hogy mi hol van. Annak idején még anyám rendezte be az összes szobát, amikor ideköltöztünk. Nem engedte, hogy bárki más tegye, úgy vélte csak elrontanánk mindent. A telefonom a bárpulton volt, mellette pedig egy kis jegyzetfüzet és egy toll. Úgy véltem anyám mégiscsak megérdemli, hogy tudja, nem raboltak el, én magam döntöttem úgy, hogy elmegyek. Nem akartam bennük bűntudatot kelteni vagy ilyesmi, hisz nekik nincs is ilyen. Ha lenne... nos, akkor minden másképp történt volna. Egy cetlit téptem ki a jegyzetfüzetből és három szót írtam rá. Elmentem. Ne keressetek. C. Ennyi elég is volt, ezzel lezártam mindent, ami itt tartott. Az ajtón kilépve éreztem, ahogy felég a híd, magam mögött. Többé nem gyötör majd az otthonnak nevezett lakóhely, nem fognak rémálmok kínozni. Mostantól én leszek az erősebb és legyőzök bárkit, aki az utamba akar állni.

Napjainkban, Párizs

Mikor elhagytam az otthonomat nem volt pontos úti célom, csak egy táskám tele ruhával és az irataim. Mostanra ez megváltozott, pontosabban, akkor, amikor felszálltam a Párizsba repülő legelső repülőre. Mostanra saját magángépem van és egy hatalmas villám, de ezeket nem a semmiből építettem fel. Hosszú történet lenne ezt elmesélni és nem hiszem, hogy olyan sok időnk lenne most, legalábbis nekem nincs túl sok időm. A megbeszélések sajnos nem várnak az emberre, még akkor sem, ha én vagyok a cég igazgatója. Valahonnan ugyanis kell a bevétel a nem éppen legális üzleteimhez. Ennél a pontnál pedig mindenki megkérdezhetné, miért nem kaptak még el? Hiszen van, hogy az orruk előtt követek el dolgokat, de ők kénytelenek úgy tenni, mintha mi sem történt volna. Csak annyit mondanék: pénz, hatalom, ha pedig valakinek hatalma van, attól kezdve mindene megvan. Így hát akárhányszor el akarnak kapni csupán a levegőt kaparintja meg a kezük, semmi többet.
Párizsban kaptam egy választási lehetőséget, hogy új ember lehessek, és ha úgy vesszük tényleg az lettem. Egy olyan ember, akit nem érdekelnek mások csak saját maga és sosem nézek hátra. Az már csak rajtad áll, hogy az elkövetkezőkben akarsz-e velem találkozni, vagy sem.
Vissza az elejére Go down
 
Christopher Zachary Royal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Bűnözők, becstelenek-
Ugrás: