Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
valerin blaise EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
valerin blaise EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
valerin blaise EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
valerin blaise EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
valerin blaise EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
valerin blaise EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
valerin blaise EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
valerin blaise EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
valerin blaise EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 valerin blaise

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Harold P. Millet

Harold P. Millet


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 36

valerin blaise Empty
TémanyitásTárgy: Re: valerin blaise   valerin blaise EmptySzomb. Márc. 23, 2013 9:26 am

Elfogadva!

Már nagyon várnak rád. Smile Aranyos és szívszorító et szerintem. Remélem, hogy sikerül az életedet egyenesbe hozni és esetleg Mason-nel is rendezni a viszonyodat. Bármi történjék is, remélem tudod, hogy rám bármikor számíthatsz.
Irány az avatarfoglaló!

Vissza az elejére Go down
Valerin Blaise

Valerin Blaise


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Mar. 23.

valerin blaise Empty
TémanyitásTárgy: valerin blaise   valerin blaise EmptySzomb. Márc. 23, 2013 8:58 am


Valerin Beatrice Blaise


Adatok

TELJES NÉV: Valerin Beatrice Blaise
BECENÉV: Erin
SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1993. május 17.
KOR: 20
PLAY BY: Miranda Kerr
CSOPORT: Különlegesek
• • • • • • • • • • •
JELLEM: Az ellentmondások embere vagyok. A sors, szerencsémre vagy éppen vesztemre, hatalmas igazságérzettel áldott meg, az adott szavamhoz tartom magam, és az igazamért, szeretteimért kiállok. Elvakultan védelmezem őket, de nem vagyok szégyenlős, nekik is elmondom, ha valami problémám van velük. Őszinte vagyok, mégsem könyörtelenül. Nem célom megbántani a körülöttem élőket.
Rettentően tudok szeretni, és ragaszkodni. Ha megkedveltelek, nehezen rázol le, csak valami főbenjáró bűnnel tudod leírni magad előttem. Nem szokásom ráakaszkodni az emberekre, még akkor sem, ha néha más jön le a viselkedésemből. Szeretetem nem túlzó, nem folyt meg senkit, hiszen tudom, hogy általában mindenki igényli a teret és az időt. Nem sürgetek semmit, bár uralkodnom kell magamon, mert türelmetlen vagyok.
Az élet amúgy zajlik körülöttem. Jönnek mennek emberek, és sosem unatkozom. A baj mindig megtalál, na nem mintha ügyetlen lennék…oké, néha nem vagyok a helyzet magaslatán, de sosem esek pánikba. Erős vagyok, és nem hisztizek feleslegesen, igyekszek normális megoldást keresni a problémáimra. Józanul gondolkodni, még akkor is, ha általában szeretem az élet humorosabb oldalát megfogni.
Megszoktam, hogy egyedül magamra hagyatkozhatok, de néha legszívesebben feladnám az egészet. Belefáradok az állandó mosolygásba, és pörgésbe, és visszakívánkozok Párizsból haza, anyuékhoz. Korán kényszerítettek felnőtt szerepbe, akkor, mikor nagy szükségem lett volna a gyerekkoromra. És most én is anya leszek. Vicc.
Általában jó szándékkal közeledek a másik emberhez. Az már más kérdés, hogy gyakorta kicsúszik a kezeim közül az irányítás, és elügyetlenkedem az egészet, de a cél szent volt. Akkor is, ha az eszköz dugába döntött mindent.
KÜLSŐ: 170 centi magas vagyok, átlagos…hah. Alkatom egy ideje már koránt sem átlagos. Régi, karcsú, nőies vonalaim a semmibe tűntek, helyét hatalmas babapocak vette át. Mozgásom már nem légies, kecses, mint ahogy egy táncosnak illik, nehézkes, kicsit lassú, de még mindig magabiztos. Meg kissé ügyetlen. Még mindig nem tudtam teljesen úrrá lenni szétszórtságomon.
Ami nem változott, az a vonásaimat állandóan uraló széles mosoly, amivel nem fukarkodom. Akaratlanul kúszik ajkaimra, és letörölni sem vagyok képes. Hajam ugyanolyan laza hullámokban omlik vállaimra, szemem ugyanolyan világos kék, és eleven. Tényleg. Első pillantásra semmi nem változott.
ÉRDEKLŐDÉSI KÖR, HOBBI: balett, komoly zene, színházak, Beethoven, babás holmik, könyvek
• • • • • • • • • • •
KÉPESSÉG: Regeneráció: nem tudom mit magyarázza kezen. Akarva, akaratlanul, spontán begyógyulnak a sebeim, sérüléseim, sőt még az a gyerekkorban szerzett randa heg a fülem mögül is eltűnt, amit fáramászás közben szereztem. Beteg sem leszek, a járványok elkerülnek. Lehet, csak szerencse, de mindenképpen plusz pont.
FÉLELEM: hogy borzalmas anya leszek



Történetem

Tehetetlenül nyöszörögve bámultam a tesztre. Két csík. Két csík. Biztos ez?
Még egyszer elolvastam a leírást. És tényleg. Tenyerembe temettem az arcom, és próbáltam beindítani lefagyott, elhalt, elpusztított világomat. Mi lesz most? Mit fogok most csinálni?
Keressem fel Masont?
Lenne értelme?
Nem sok. Éppen ő szakított velem. Éppen azért, mert a dolgok már elmozdultak volna egy olyan irányba, ami már több holmi etye-petyénél, randizgatásnál, hatalmas vitáknál, békülős szexeknél. Nem mondom, szép volt, és jó. De nekem több kellett. Ő pedig…ő máshogy gondolkodott, és kitette a szűrömet. Hogy is nézne ki, ha ezek után elé állítanék, ezzel a pozitív teszttel, és az arcába vágnám, hogy kilenc hónap múlva alighanem apa lesz belőle.
Megborzongtam. Huh. Nem lenne szép beszélgetés. Nem akarom megint végigszenvedni azt a vitát. Vagy felidézni azokat az érzéseket, amiket a megjegyzései, vagy a gyenge és átlátszó indokai elindítottak bennem.
Egyszerűen gyáva volt.
Belebámultam a tükörbe. Láttam magam, láttam az életem filmjét leperegni szemeim előtt. Hogy mint egyedülálló anya kell helytállnom Párizsban, és ez a szerep majd teljesen felemészt, maga alá gyűr.
Láttam magam öt év múlva. Sápadtan, karikákkal a szemem alatt, kialvatlanul, álmosan, idegesen, egy kiskölökkel a karjaimban. Két méter vastag magány alatt, teljesen egyedül. Vágyom erre?
Hülye kérdés, ki akar így élni?
Elvetetni pedig nem fogom. Nem lennék képes utána egyenes gerinccel a tükörbe nézni. Nem vagyok gyilkos. Az anyja leszek…vagyok. Tulajdonképpen az a kötelességem, hogy megvédjem. És még csak nem is szabadna, hogy érdekeljen Mason mit szól hozzá. Vagy akárki más.
Megtartom, és pont.
Másfelől, lehet, hogy nem is lesz annyira borzasztó, mint amilyennek hiszem. Az anyukák általában örülni szoktak a babájuknak. Biztos lesznek kellemes pillanatok is. Nem csak az éjszakai sírás, a fájdalom, és folytonos aggodalom. Csak megbirkózom vele nem? De miért nem tudok végre megnyugodni? És miért vagyok ennyire összezavarodva?
Biztosnak kellene lennem a dolgomban. Holott egyáltalán nem vagyok az.
Az ajkam harapdáltam. Kézbe kaptam a tesztet, és a táskámba süllyesztve elindultam. Megkeresem Masont. Elmondom neki, és lesz ami lesz.
Határozottan pattantam a kocsiba és hajtottam a lakásához. Péntek este van…lehet nem is találom otthon. De azért megpróbálom. Senki ne mondhassa azt, hogy nem tettem meg mindent. Bár hozzáteszem, annyi kedvem van ehhez, mint egy foghúzáshoz. Sőt. De joga van tudni.
Nagyot nyelve kopogtattam. Semmi. Csöngettem, és még mindig nem érkezett válasz. Türelmetlenül sóhajtottam, és hátráltam pár lépést. A lakás üresnek látszik. Sejtettem, hogy ez lesz. Próbáljam meg később? Gondolom ez nem olyasmi, amit SMS-ben illik közölni. Talán felhívom, hogy találkozzunk. Nem, nem érdekel, ha azt hiszi, hogy elkeseredetten próbálok a kegyeibe férkőzni. Rájön úgyis, hogy téved.
Visszarobogtam a kocsihoz, és éppen indítottam be a motort, amikor megláttam. Lassan közeledett, és a félhomályban alig látszottak a vonásai. De felismertem a termetét, a járását, a hangját. Ugyanis nem volt egyedül. Egy ismeretlen nővel beszélgetett…hah. Összeszorított fogakkal csúsztam lejjebb az ülésben, nehogy észrevegyen.
A beszélgető párocska hangja elült, de én még sokáig ott maradtam. Tenyerem a nem létező pocakomra szorítva, üres tekintettel bámultam a műszerfalra. Végül is akárki lehet ez a nő. Munkatárs… valami ismeretlen rokon, barát, akárki. Nem muszáj egyből a rosszra következtetni.
Kezem gépiesen fordította el a kulcsot és gondolatok nélkül hajtottam hazáig. Még akkor sem jutott eszembe hangosan, torkom szakadtából bőgni, mikor leemeltem a bőröndöt a szekrény legtetejéről. Akkor buggyant ki az első könnycsepp, mikor minden holmim összepakolva indultam el a vasútállomásra.
Hazaköltöztem anyáékhoz. Magam mögött hagytam mindent, ami Párizs. A munkám a balettnál, Masont, még a számát is kitöröltem a telefonomból, nehogy kísértésbe essek.
De a gondolat még hosszú hetekig ott motoszkált a fejemben: szólnom kellett volna neki.
.

Vissza az elejére Go down
 
valerin blaise
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Különlegesek-
Ugrás: