Paris GUILT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paris GUILT
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Mason A. Millet
Harold P. Millet
Affiliates
We Are Young
Chat
Legutóbbi témák
» Chris & Ruby
Valerin && Mason EmptyHétf. Május 06, 2013 7:38 am by Christopher Z. Royal

» Armand & Drake
Valerin && Mason EmptyPént. Ápr. 19, 2013 12:10 pm by Drake Ahn

» Nathalie de Verte
Valerin && Mason EmptyVas. Ápr. 14, 2013 8:47 am by Harold P. Millet

» Ruby&&Chris
Valerin && Mason EmptyPént. Ápr. 12, 2013 3:41 am by Christopher Z. Royal

» Ruby & Armand
Valerin && Mason EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:32 am by Armand Beltran

» Fabian Diedrich
Valerin && Mason EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:02 am by Mason A. Millet

» Dane Benbrook
Valerin && Mason EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 am by Mason A. Millet

» Drake Ahn
Valerin && Mason EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 8:49 am by Harold P. Millet

» Armand Cade Beltran
Valerin && Mason EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:12 am by Harold P. Millet


 

 Valerin && Mason

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Valerin Blaise

Valerin Blaise


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Mar. 23.

Valerin && Mason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valerin && Mason   Valerin && Mason EmptyVas. Márc. 24, 2013 10:19 am

Homlok ráncolva kísértem végig kifakadását. Mit mondhatnék? Hogy megértem, és hagyok időt, hogy átgondolja? Hogy teljesen normális a reakciója? Felesleges lenne elszórni a megszokott kliséket, a lényegen semmi nem változtat. Inkább csak ültem, és némán vártam, hogy szóljon valamit. - Próbáltam! Még aznap este, amikor megtudtam...de te el voltál foglalva, hogy egy remek estét szerezz magadnak, meg a barátnődnek. - gunyoros voltam, nem rémisztett meg a hangja, hogy durva volt, és hiányzott belőle minden empátia...lehet fájdalmat okozott vele, és mélyen a zsigereimbe martak a szavai, de nem hátráltam meg. Nem érzem magam hibásnak. Simán csak megrémült. Ennyi az egész. Megijedt a felelősségtől, és...és most mérges. Hosszú beszélgetés lesz.
Mason persze nem hazudtolta meg magát. Valami hasonlót vártam el tőle. Se jobbat, se rosszabbat. Fáradtan felsóhajtottam. - Mason...nem érdekel mi lett belőled, amíg nem találkoztunk. - pillantottam rá komolyan. Nagyjából ugyanazt gondolom róla, mint eddig, habár nagyon sokáig nem tudtam napirendre térni a tény felett, hogy elhagyott, azonban ő Mason... - Mondtam, hogy nem kényszerítelek semmire. Csak szólni akartam. Ő a te gyereked is, nem tudom, mennyire szeretnél részt venni az életében, de... - a táskámért nyúltam, és rövid kutakodás után elővettem egy fotót. Szürkés, feketés, fehéres pacák voltak csak, de úgy-ahogy ki lehetett venni, hogy egy kisbabát ábrázol. - Ő az... - mosolyodtam el egy kicsit, ahogy a képre pillantottam, és Mason felé nyújtottam. A reakcióját figyelve, nem néztem éppen mit művelek, így sikeresen hozzácsíptem az ujjam a táska cipzárjához. Fájdalmasan szisszentem fel, de akkor már csak a vég eredménnyel találkoztam. Vetettem egy gyors pillantást Masonre, aki a képpel volt elfoglalva...remélhetőleg nem vette észre, ahogy a vér, ami elborította az ujjaim, mintha mi sem történt volna visszaszívódott, és a seb pedig hamar behegesedett, majd nyomtalanul eltűnt. Felsóhajtottam.
- Ne próbálj ilyen átlátszó szöveggel kibújni a felelősség alól. Mond egyszerűen azt, hogy nem vagy ránk kíváncsi, és pont. - szóltam rá élesen. Kezdek ráunni a magyarázkodásra, hogy állandóan egy mesével traktál. Igen, vagy nem. Ennyire egyszerű. Egyikkel sincs semmi probléma... a nem is jobb, mint a szócséplés.
- Oh...- sóhajtottam fel meglepetten, mikor keze a pocakomnak simult. A méreg egy percre elszállt belőlem, és kicsit olyan volt, mintha Mason is lenyugodott volna... a látszat legalábbis ezt sugallta. - Ugyan miért bántanád? - suttogtam halkan.
De a pillanatnak vége lett, amint a kicsi egy rúgás képében fejezte ki véleményét a helyzetről. Homlok ráncolva bámultam utána. Hát ennyit erről.
Vissza az elejére Go down
Mason A. Millet
Admin
Mason A. Millet


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 33

Valerin && Mason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valerin && Mason   Valerin && Mason EmptyVas. Márc. 24, 2013 9:04 am



- Várandós? Az enyém? - visszhangoztak fejemben a szavai. Köpni nyelni nem tudtam, de még levegőt venni is elfelejtettem, ahogy tekintetem a pocakjába fúródott és jó ideig ott is ragadt. Néhányszor szóra nyitottam a szám, de semmi... A következő mondatait szinte fel sem fogtam. Hallottam, hogy beszél, de a kezdeti sokk túl nagy volt ahhoz, hogy bármely szava is ténylegesen eljusson az agyamig.
- Valerin... - ismételtem újra a nevét egy gondterhelt sóhaj kíséretében. Nem tudtam merre felé billenjek. Ennyire szemben álló és kettős érzelmeim még sosem voltak. Boldog voltam, hogy újraláthatom, hogy visszajött hozzám, hogy talán megbocsájt és újra belém szeret. A harag, düh és csalódottság mégis erősebbnek bizonyult. Egy gyerek? Kinek kell egy gyerek?! Főleg az én életformámmal. Kinek kell egyáltalán egy nemtörődöm apa, aki ráadásul nem épp a „tisztességes” emberek táborát népesíti. - Hogy tehetted ezt? Miért most?! Szólnod kellett volna! - förmedtem rá durván, közönségesen, miközben a pocakjáról a szemeire emeltem pillantásom. Talán lehettem volna kedvesebb is, de a büszkeségem épp úgy, mint máskor, most sem hagyta. Nem is biztos, hogy rá voltam dühös. Talán magamra, amiért nem voltam mellette.
- Tudod megváltoztam. - néhány másodpercre elhallgattam, ahogy leperegtek előttem az áldozataim arcai. De sem megbánást, sem mást nem éreztem. Olyan természetes volt az egész. - Rossz ember vagyok. El sem hinnéd mennyire. Tegyük fel, hogy hiszek neked, hogy az ott... ő ott – biccentettem fejemmel a pocakja felé – a mi babánk. De hidd el, nem akarod a közelemben tudni. - és már megint kezdem. A szövegelés, hogy kibújhassak a felelősség alól, akárcsak a szakításunkkor.
Újra elhallgattam, Valerin-t figyeltem, méregettem. A méretein kívül semmit nem változott. Ugyanolyan gyönyörű, amikor megismertem, kivéve azt az elemet, hogy a szemei fáradtságot és félelmet sugároztak. Hezitáltam, alig láthatóan, de közelítettem a kezemmel, majd visszahúztam, ezt eljátszottam néhányszor, de végül megembereltem magam és gyengéden rásimítottam tenyerem a pocakjára. Egy kósza gondolat futott át a fejemben. Egy mozdulattal megoldhatnám minden problémám. Elég lenne benyúlnom Valerin hasába, amíg alszik, és se baba, se gond, ő pedig újra az enyém lehetne, úgy, mint régen. Csak mi ketten. Önző lennék? Mindig is az voltam.
- Nem akarlak bántani... - suttogtam. Nem neki szántam ezt a mondatot, legalábbis nem hangosan, egyszerűen kicsúszott. Az egyetlen akadálya annak, hogy ezt megtegyem, hogy félek, Erinnek is ártanék vele.
Aztán a baba rúgott egyet, én pedig elkaptam a kezem, mint akinek inába szállt minden bátorsága...
ask me what's my best side i'll stand back and point at you
Vissza az elejére Go down
Valerin Blaise

Valerin Blaise


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Mar. 23.

Valerin && Mason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valerin && Mason   Valerin && Mason EmptyVas. Márc. 24, 2013 3:14 am

Régi, párizsi házam, ugyanúgy, kongó ürességgel fogadott. A bútorok ismerősek, a hangulat más. Egy régmúlt tragédia kellékei, gondoltam, és egyáltalán nem éreztem úgy, hogy igen, végre hazaértem. Mindenesetre sokkal jobb, mint Lille. Nem tudtam volna még egy nappal tovább maradni…azonban arról sincs semmi fogalmam, hogy Párizsban mennyi időt tölthetek. Remélem minél többet.
Legelső dolgom, miután bőröndömet behúztam a nappali közepére, az volt, hogy egy kékes papír fecniről, a telefonomba pötyögni az ismerős számokat. Tárcsázni még nem mertem, de megnyugtatott a tudat, hogy megvan. Már csak rajtam áll, mikor üzenek neki. Pont most nem lehetek gyáva, nem foghatom semmire, hiszen minden megvan. A száma, a város, a baba…minden.
Hosszú percekig szemeztem a telefonommal, míg végül, mély levegőt véve legyűrtem magamban a büszkeség tüskés gombócát. Történjen akármi, én megpróbálom. Kicsit megkésve, de megteszem. Jobb most, mint tizenegynéhány év múlva, mikor a srác már önállóan rendelkezve az élete felett, úgy határoz, megismerné az apját.
Felhívtam.
Hangom, a nyugtalanság ellenére sem remegett meg, mikor arra kértem találkozzunk. Igen, Mason, személyesen. Minél előbb. Biztos, igen, fontos dologról van szó. Három óra? Remek lesz.
Most már nincs visszaút. Mantraként ismételgetve álltam neki kicsomagolni.
Ezenközben megért bennem az elhatározás, akármi történjen háromkor, akármit mondjon Mason, vagy más, akkor is Párizsban maradok. Hülyeség azt gondolni, hogy vidéken sokkal egészségesebb környezetben nevelkedik a gyerek. Lille is elég nagy város, nem garancia rá, hogy ott kevésbé kanászodik el. És különben is… maradni akarok. Szeretek itt lenni.
Három előtt aztán, telefonomat szorongatva kászálódtam be a taxi hátsó ülésére. Üresen, közömbösen mondtam ki a címet. Pedig legbelül szorongtam. De legfőképpen kíváncsi voltam. Mennyit változhatott? Talált magának valaki mást…? Ki tudja, lehet. Mi van, ha belebotlott valakibe, akinél biztos volt abban, amiben nálam nem. És én most, komolyan domborodó pocakkal a földbe taposom…
Ugyan már Valerin. Mason-ről van szól. Nyugodj le szépen, és fejezd be a kifogások keresgélését. Megérkeztünk.
Az inas fogadott. Fura pillantásából nem tudtam, és nem is akartam semmit kiolvasni.
Kissé kelletlenül, de nagyon lassan indultam meg utána, Mason felé. Mély levegő. Be a szépet, ki a csúnyát. Számolj el tízig. Széles mosoly…
Amit aztán erőltetnem sem kellett, ahogy megpillantottam Őt. De vonásaim az ő arcán tükröződtek vissza, egy percre megnyugodtam. Azonban tudtam, hogy a ménkű most csap le. – Szia Mason. – szemeim még mindig mosolyogtak, ahogy helyet foglaltam vele szemben.
Oh, egyből a lényegre térünk. És igaz is, hiszen ez nem olyasmi, amit csak úgy mellékes témaként fel lehet hozni. Ez a lényeg, amiért találkoztunk. Huh. Akkor kezdjük. Ölemben pihenő kezeimet fürkészve, egy néma percig, csak keresgéltem a szavakat, majd eltökélten emeltem fel a fejem, és fogtam bele mondandómba.
- Amint látod…körülöttem eléggé megváltoztak a dolgok. – simítottam végig szórakozottan a pocakomon. Várandós vagyok, és a baba az…- és most robban a bomba. Egy milliszekundumnyi hatásszünet után folytattam. Nem tudtam milyen reakciókat vált ez ki nála, de essünk neki…- Szóval a baba az a tiéd Mason. – jelentettem ki egyszerűen. Ha másban nem, hát ebben teljesen biztos vagyok. Kérhet vizsgálatot, tesztet, akármit, a tény, tény marad. Mason Millet, apa lesz. Akarja, vagy sem, így van. – És ne érts félre, nem azért jöttem, hogy gyerektartásért ágáljak, nincs szükségem rá. De tudnod kell róla. Hogy aztán eldönthesd, mit…mit szeretnél. – fejeztem be halkan. Szavaim csendesek, mégis érthetőek voltak. Némaság ülte meg a szobát, és ezen nem csodálkozom. Felforgattam mindenét, szóval időre lesz szüksége, akárhogy dönt is. – De nem erőltetek rád semmit Mason. Ha nem akarsz…szóval ha nem akarod látni, megértem. – vontam vállat. Hangom közömbösnek tűnhetett, de nem volt az. Nem tudtam, hogy közeledjek felé, nem akartam, hogy úgy érezze, ráakaszkodnék. Erről szó sincs. Hónapokkal meghozott egy döntést, hogy nélkülem képzeli el a továbbiakat. Felfogtam, de most nem rólam van szó. A gyermekéről
.
Vissza az elejére Go down
Mason A. Millet
Admin
Mason A. Millet


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 02.
Age : 33

Valerin && Mason Empty
TémanyitásTárgy: Valerin && Mason   Valerin && Mason EmptyVas. Márc. 24, 2013 1:47 am



A reggeli edzést követő jól eső zuhany után kószáltam a szobámban, az autóm kulcsait kerestem. A mobilommal együtt dobtam le valahova, mikor éjszaka hazaértem. De hova? Néhány percnyi látszólag céltalan lődörgés után megcsörrent a telefonom, s arcomra széles mosoly ült ki.
- Meg vagy! - szólaltam fel halkan, de magabiztosan, mikor elindultam a hang irányába. Bárki is az, jobbkor nem is hívhatott volna. Rengeteg dolgom lett volna aznap is, mint mindig. Semmi fölösleges idővel nem rendelkezem amit a szétszórt holmijaim keresésére fordíthatnék.
Az elbizakodott vigyor azonnal eltűnt az arcomról, ahogy megláttam a rég elfeledettnek hitt telefonszámot. A névjegyzékből már hosszú hosszú ideje kitöröltem, de onnan mélyről sosem tudnám. Valerin Blaise. Hezitáltam néhány másodpercig. Mégis mi a fenét akarhat? De végül felvettem.
A beszélgetésünk után leültem az ágyam szélére, gondterhelten megmasszíroztam a halántékom. Azt gondolhatná az ember, hogy ő is egy a sok lotyó közül, akiket ágyba vittem, de nem így van. Ez a lány több annál. Őt szerettem. Őszintén, mélyen, őrülten. Mégis kidobtam, amikor a legnagyobb szüksége lett volna rám én minden lelkiismeret-furdalás nélkül lapátra tettem. Minden oka megvan, hogy gyűlöljön. Mit akar hát? Hónapok óta nem láttam. Miért épp most? Miért így? Pénzt akar? Az kizárt. Nem az a fajta...
Kérdések tucatjai száguldoztak a fejemben, miközben a mellettem lévő ketyegő óra ritmusára lüktetett a fejem. Felkaptam a szerkezetet és a falhoz vágtam, mire az darabjaira hullott. Képes vagyok hidegvérrel megölni bárkit, a legabszurdabb helyzetekben is közönyös és unott maradni, de ez a nő... Ez a nő mindig is értett hozzá hogy húzza ki a gyufát.
De a hirtelen érzelmi megbillenés hamar elmúlt, s visszatért a könnyelmű, nemtörődöm alapállapot. Így maradt ez egész nap. Délelőtt elintéztem amit akkora terveztem, a délutáni programjaim pedig kénytelen voltam lemondani, tudtam, hogy nagyon meg fogom bánni, de érdekelt mit akar.
Délután három magasságában járhatott az idő, a viszontlátás megbeszélt időpontja. Töltöttem két pohár minőségi pezsgőt, a kedvencéből -pontosabban részemről ez már a harmadik pohár volt-, letettem a kávézóasztalra és a dívány karfájának dőlve lapozgattam egy könyvet unalmamban. Ekkor lépett be a szobába az inas.
- Miss Blaise megérkezett, uram. - szólt udvarias kimértséggel. Azonnal felkaptam a fejem, ahogy hangja átsuhant a csenden, amit eddig csak a halkan szóló Bocelli dal töltött meg.
- Küldd be. - tettem vissza a könyvet az asztalra és az ajtó felé fordultam. A komornyik kiment,Valerin pedig belépett. Nem tudtam a közös múltunk és főleg az enyhén szólva is viharos szakításunk után mit mondhatnék, így nem is terveztem előre semmit. Majd jön ami jön. És igen, reméltem hogy legalább egy átkozott sziát képes leszek majd kinyögni.
- Erin... - észre sem vettem, hogy elmosolyodtam abban a pillanatban, ahogy megláttam. Először mindig az arcát figyeltem meg, akárcsak most. Mindig is szerettem figyelni a gyönyörű mosolytól ragyogó arcot, ahogy a haja lazán a vállaira omlik. Csak ezután mértem végig, de valami nem stimmelt. Sőt, nagyon nem stimmelt! Nagyot nyeltem, összeráncoltam a szemöldököm és leültem. - Foglalj helyet. - mutattam magam mellé a kanapéra. Nem akartam letámadni, jobbnak láttam megvárni, hogy magától mondja el, amiért jött. Bár kezdtem sejteni, de mégis képtelen voltam felfogni, nem is akartam felfogni... Magamhoz vettem a pezsgőm, belekortyoltam, majd ránéztem. - Hallgatlak.
Ház: X
ask me what's best side i'll stand back and point at you
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valerin && Mason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valerin && Mason   Valerin && Mason Empty

Vissza az elejére Go down
 
Valerin && Mason
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paris GUILT :: Millet Mansion-
Ugrás: